|
Tytuł: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: MaTii Czerwiec 12, 2008, 18:37:40 Moje akwa jest już zalane z 3 miesiące i mam taką obsadę: 1+2 mieczyk (6 małych 2 cm ) , 1+2 molinezje, 1+1 ramirezki (parka dobrana) , 3 kiryski spiżowe co byście doradzili dokupic , aha nie martwcie się o młode mieczyki i molki mam dwa akwa 54 i 30 l ;D;D
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Grajewiak Czerwiec 12, 2008, 20:49:00 neony, razbory?
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Emi Czerwiec 13, 2008, 08:14:36 Koniecznie proszę o podanie parametrów wody.
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: MaTii Czerwiec 13, 2008, 08:35:55 Już podaję to parametry akwa 112 l
Parametry: NO3 - 20 NO2- 0 gH - 8,0 kH - 7,0 pH - 7,2 Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Emi Czerwiec 13, 2008, 08:39:57 Łeee, z taką wodą to możesz trzymać w akwarium większość popularnych ryb ;)
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: MaTii Czerwiec 13, 2008, 08:43:29 to dobra woda czy zła bo na wodze to sie krucho znam ;P;P
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Grajewiak Czerwiec 13, 2008, 08:46:40 to dobra woda czy zła bo na wodze to sie krucho znam ;P;P Hmm...Łeee, z taką wodą to możesz trzymać w akwarium większość popularnych ryb ;) Wiec chyba dobra ;D ;D ;DTytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: MaTii Czerwiec 13, 2008, 09:39:36 więc co byście radzili za rybki dokupic bo mam trochę pusto ;P ;) ;)
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Misquamacus Czerwiec 13, 2008, 10:19:20 coś ławicowego ?
np. razbory Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Grajewiak Czerwiec 13, 2008, 10:23:12 coś ławicowego ? Tez jestem za jakąś ławica. Kilka małych rybek ładnie by sie prezentowalo ;)np. razbory Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: MaTii Czerwiec 13, 2008, 11:19:59 to może 1+2 mieczyki , 1+2 molinezje , 1+1 ramirezki , 3 kiryski spiżowe i dokupie z 10 -15 neonków innesa ;D ;)
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Grajewiak Czerwiec 13, 2008, 11:24:53 Lepiej 15 ;) Ja tez sie zastanawiam czy nie zrezygnowac z ktoregos gtunku na rzecz wiekszej liczby neonkow;) ;D ;D ;D
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Emi Czerwiec 13, 2008, 11:25:21 Ja bym tam nic nie wpuszczała bo z tego:
Cytuj 1+2 mieczyki , 1+2 molinezje zaraz zrobi się 200 mieczyków , 200 molinezji... PS. Poza neonkami też istnieją jeszcze inne kąsacze. Warto się nimi zainteresować. Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: MaTii Czerwiec 13, 2008, 11:31:33 tak ale ja młode mieczyki i molki odaję wujkowi dla pyszczaków i dla żółwia wodnego teofila ;D więc problemu w tym nie widzę a z mieczyków i molek nie zrezygnuję może zamiast neonków dam rozbory bo neonki nie podobają mi się za bardzo ;D ;D
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Grajewiak Czerwiec 13, 2008, 12:38:28 tak ale ja młode mieczyki i molki odaję wujkowi dla pyszczaków i dla żółwia wodnego teofila ;D więc problemu w tym nie widzę a z mieczyków i molek nie zrezygnuję może zamiast neonków dam rozbory bo neonki nie podobają mi się za bardzo ;D ;D A co z tymi piranimi o których pisales zanim zmieniles posta ??? ;)Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Emi Czerwiec 13, 2008, 12:39:12 Zobacz tu:
http://www.aquarium2004.republika.pl/kasaczowate_kasaczowate.htm Może coś Ci wpadnie w oko. Piranie? Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: MaTii Czerwiec 13, 2008, 13:24:37 wujek powiedziałl ze to za małe dla niech rybcie ;/ muszą miec co najmniej 3 cm a co chcesz focie akwa wujka ???? ;D
ma 6 czerwonych około 15 cm , będę u niego w wakacje to zrobię i ci wyślę tylko podaj poczte ;P a co do kąsaczowatych to chyba kupie 8-10 Bystrzyk Barwny lub 8-10 Bystrzyk Parański ;D ;D Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Grajewiak Czerwiec 13, 2008, 13:41:06 a co chcesz focie akwa wujka ???? ;D Jezeli wujek Ci pozwoli to z chęcia bym zobaczyl akwa i jego opis w dziale nasze akwaria ;) Chyba nie ma tam jeszcze zbiornika z piraniami ;)Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Emi Czerwiec 13, 2008, 13:49:10 Odnośnie tych piranii to nawiązuje do wypowiedzi z posta wcześniejszego, że coś pisałeś o piraniach tylko, ze mi cytatu nie wkleiło he he a nie proponuję Ci ich do akwarium ;D
PS. Też chętnie obejrzę zdjęcia tych piranii :) Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: MaTii Czerwiec 13, 2008, 13:59:54 z pewnościom pozwoli tylko że on internetu nie ma jak będzię u mnie to umieścimy piranie w dziale ;P tylko że z mojego kąta ;P ;D ;D ;D
a jeśli chodzi o kąsaczowate to podjołem decyzję jutro kupuję stadko 10 Bystrzyka Barwnego ;D ;D Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: Aniape Czerwiec 13, 2008, 18:20:38 I może dokupiłbyś kiryskom jeszcze ze 3 towarzyszy? Wtedy stadko 6 sztuk będzie jak najbardziej ok <papa>
Tytuł: Odp: obsada 112l co byście doradzili Wiadomość wysłana przez: MaTii Czerwiec 13, 2008, 18:34:18 masz rację dokupie tylko że nie w tym tygodniu w następnym bo 10 bystrzyków Barwnych wyniesie mnie 30zł + trzeba kupic pokarm bo się konczy ;P to jakies 15 zł ;D ;D ale pokarm starczy na miesiąc lub dwa ;)
|