|
Tytuł: Timer-czy uciągnie? Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Marzec 31, 2008, 16:51:57 Mam mniej więcej taki timer (24h) ;) ;) ;)
http://www.allegro.pl/item335128903_wylacznik_czasowy_dzienny_timer_analog_512_.html I mam pytanie czy jak bym podłączył do niego np na noc dodatkowy filtr to timer by się nie spalił ::) ::) ::) ::) ::) Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie? Wiadomość wysłana przez: Błazenek Marzec 31, 2008, 17:04:59 A po co Ci dodatkowy filtr ? :-\ Ty już chyba z nudów takie rzeczy opowiadasz :-\
Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie? Wiadomość wysłana przez: Seboos Marzec 31, 2008, 17:05:07 Nie. Filtr pobiera mniej prądu niż oświetlenie. Tylko po co podłączać filtr pod timer ???
Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie? Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Marzec 31, 2008, 17:07:25 Mam taki malutki filtr i żeby na noc woda bardziej się napowietrzała (w nocy rośliny biorą tlen),a przy okazji woda będzie się czyścić :D :D :D :D
Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie? Wiadomość wysłana przez: Błazenek Marzec 31, 2008, 17:09:10 Z taką ilością roślin możesz spokojnie odstawić napowietrzanie na bok ;)
Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie? Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Marzec 31, 2008, 17:11:08 Ale trochę mi zależy żeby woda się po drodze wyczyściła :D :D :D :D :D
|