Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Sprzęt, technika akwarystyczna => Wątek zaczęty przez: Krzysiek19 Marzec 31, 2008, 16:51:57



Tytuł: Timer-czy uciągnie?
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Marzec 31, 2008, 16:51:57
Mam mniej więcej  taki timer (24h)  ;) ;) ;)

http://www.allegro.pl/item335128903_wylacznik_czasowy_dzienny_timer_analog_512_.html


I mam pytanie czy jak bym podłączył do niego np na noc dodatkowy filtr to timer by się nie spalił  ::) ::) ::) ::) ::)


Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie?
Wiadomość wysłana przez: Błazenek Marzec 31, 2008, 17:04:59
A po co Ci dodatkowy filtr ? :-\ Ty już chyba z nudów takie rzeczy opowiadasz  :-\


Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie?
Wiadomość wysłana przez: Seboos Marzec 31, 2008, 17:05:07
Nie. Filtr pobiera mniej prądu niż oświetlenie. Tylko po co podłączać filtr pod timer  ???


Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie?
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Marzec 31, 2008, 17:07:25
Mam taki malutki filtr i żeby na noc woda bardziej się napowietrzała (w nocy rośliny biorą tlen),a przy okazji woda będzie się czyścić :D :D :D :D


Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie?
Wiadomość wysłana przez: Błazenek Marzec 31, 2008, 17:09:10
Z taką ilością roślin możesz spokojnie odstawić napowietrzanie na bok ;)


Tytuł: Odp: Timer-czy uciągnie?
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek19 Marzec 31, 2008, 17:11:08
Ale trochę mi zależy żeby woda się po drodze wyczyściła  :D :D :D :D :D