|
Tytuł: red cherry + glonojad Wiadomość wysłana przez: guciool Marzec 10, 2008, 22:23:43 Mam mały zbiornik 20l jako krewetkarium + małe gubiczki co jakiś czas jak mi się nowe narodzą żeby spokojnie mogły sobie dorastac i moje pytanie jest teraz takie czy glonojad nie będzie zabijac krewetek ?
Tytuł: Odp: red cherry + glonojad Wiadomość wysłana przez: Raffy Marzec 10, 2008, 22:37:29 A co za "glonojada" chcesz upychać do tej 20L i w jakim celu?
Tytuł: Odp: red cherry + glonojad Wiadomość wysłana przez: guciool Marzec 10, 2008, 22:45:00 Chciałem Zbrojnika niebieskiego a bardziej moja kobitka :P z powodu nie znanego mi powiedziała że chce :P taka kobieca zachcianka chyba :)
Tytuł: Odp: red cherry + glonojad Wiadomość wysłana przez: Raffy Marzec 10, 2008, 23:01:19 Możesz zapomnić o zbrojniku do 20L ;) To są ryby, które wymagają min. 100L i dorastają do 10-15cm.
Tytuł: Odp: red cherry + glonojad Wiadomość wysłana przez: guciool Marzec 10, 2008, 23:03:26 dzięki wielkie, jutro będę zmuszony ją zasmucic :(
Tytuł: Odp: red cherry + glonojad Wiadomość wysłana przez: minor Marzec 15, 2008, 09:50:51 Pomijając wielkość zbiornika . Pozostaje pytanie.
Czy krewetki mogą żyć ze zbrojnikiem ? Tytuł: Odp: red cherry + glonojad Wiadomość wysłana przez: Raffy Marzec 15, 2008, 12:30:09 Mogą.
Tytuł: Odp: red cherry + glonojad Wiadomość wysłana przez: minor Marzec 16, 2008, 11:35:54 Dzięki za odpowiedz .
Pozdrawiam |