Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Akwarystyczne pogaduszki => Wątek zaczęty przez: hardkrok Marzec 05, 2008, 18:40:50



Tytuł: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: hardkrok Marzec 05, 2008, 18:40:50
 ???jakie polecacie dekoracje na akwa 100 l  pliss help!!! :-*z gury dzienki




HELP!!


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: ala Marzec 05, 2008, 18:50:50
rośliny, roślny , rośliny -tylko żywe i może jakiś korzeń , kokos ,kamienie -wiesz to zalerzy co ma tam plywać bo to co napisalam wyużej to do towarzyskiego się nada ale dla malawi to inne dekoracje raczej ,więc się zdecyduj cotam ma plywac


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: memozee Marzec 05, 2008, 19:14:19
to zależy od charakteru zbiornika, inwencji twórczej i upodobań własciciela akwa :P


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: ala Marzec 05, 2008, 19:18:15
to zależy od charakteru zbiornika, inwencji twórczej i upodobań własciciela akwa :P
niby tak ale pokierujmy trochę chlopaka bo nawsadza jakiś zamków , meczetów ,pierdzących nórków i sztuczniaków...


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: seboxx18 Marzec 05, 2008, 20:06:07
pierdzących nórków hehee ale mnie to ubawiło brawo ala


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: hardkrok Marzec 05, 2008, 20:23:07
jak narazie mam jedną roślinkę sztuczna i reszta same żywe ,2 zameczki malutkie i 1 skałka


a oczywiście ma to byc akwa toważyskie , .!


mam jeszcze pytanko o kotnik można jakoś zrobić jakąś klateczke na małę rybki bo na starym akwa miałem 6 narybków i wszystkie umarły  :'( czemu prosze też o to a stare akwa były same gupiki  akwa 50 l :'(


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: MALY05 Marzec 05, 2008, 20:23:48
jak narazie mam jedną roślinkę sztuczna i resz ta same żywe ,2 zameczki malutkie i 1 skałka
daruj sobie te zameczki i sztuczne rośliny ...!


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: memozee Marzec 05, 2008, 20:30:38
a jakie masz ryby?
na pewno pozbyłabym się tych zameczków i sztucznych roślin. Skoro masz już żywe rośliny, to zmiast skałki dodałabym jakiś korzeń, bo bardzo ładnie komponuje się z zielenią :)


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: hardkrok Marzec 05, 2008, 20:55:52
ryby : 12x neon innesa , 2x dianema długo wąsa ,4x gupik pawie ozcko 2x skalar diamętowy ,2x skalar zwykły , 3x kirysek pstry ,glonek 5cm , i to nararazie tyle a pszeczytajcie muj ostatni post mo g lelkko zmieniłem .!! plis  o  pomoc


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: ala Marzec 05, 2008, 22:16:11
jak narazie mam jedną roślinkę sztuczna i reszta same żywe ,2 zameczki malutkie i 1 skałka

no a nie mówilam!


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: hardkrok Marzec 05, 2008, 22:23:40
ale ale ale ale Ala nie rozpedzj sie zami i sztuczna jes już usunieta tak ja powiedział

memozee

na pewno pozbyłabym się tych zameczków i sztucznych roślin


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: Emi Marzec 05, 2008, 23:41:54
???jakie polecacie dekoracje na akwa 100 l  pliss help!!! :-*z gury dzienki

rośliny, roślny , rośliny -tylko żywe i może jakiś korzeń , kokos ,kamienie -wiesz to zalerzy co ma tam plywać bo to co napisalam wyużej to do towarzyskiego się nada ale dla malawi to inne dekoracje raczej ,więc się zdecyduj cotam ma plywac

niby tak ale pokierujmy trochę chlopaka bo nawsadza jakiś zamków , meczetów ,pierdzących nórków i sztuczniaków...

jak narazie mam jedną roślinkę sztuczna i reszta same żywe ,2 zameczki malutkie i 1 skałka


a oczywiście ma to byc akwa toważyskie , .!


mam jeszcze pytanko o kotnik można jakoś zrobić jakąś klateczke na małę rybki bo na starym akwa miałem 6 narybków i wszystkie umarły  :'( czemu prosze też o to a stare akwa były same gupiki  akwa 50 l :'(

ryby : 12x neon innesa , 2x dianema długo wąsa ,4x gupik pawie ozcko 2x skalar diamętowy ,2x skalar zwykły , 3x kirysek pstry ,glonek 5cm , i to nararazie tyle a pszeczytajcie muj ostatni post mo g lelkko zmieniłem .!! plis  o  pomoc

ale ale ale ale Ala nie rozpedzj sie zami i sztuczna jes już usunieta tak ja powiedział

memozee

na pewno pozbyłabym się tych zameczków i sztucznych roślin


ORTOGRAFIA w tym temacie jest poniżej krytyki!

Bardzo proszę o zainstalowanie sobie przeglądarki Mozilla Firefox (automatycznie wbudowany moduł sprawdzania pisowni na bieżąco), używanie dużych liter na początku zdania i znaków przestankowych bo jak na razie to aż się niektóre Wasze posty bardzo ciężko czyta.


Tytuł: Odp: dekoracje
Wiadomość wysłana przez: Kicha Marzec 08, 2008, 00:09:55
pozbądź się skalarów potrzebują akwa minimum 50 cm wysokiego glonek to pewnie zbrojnik niebieski musisz go oddać bo rośnie nawet do 50 cm długości jak będziesz miał dużo roślinek to i młodych gupika będziesz miał aż za dużo (wywal wszystko z akwa co sztuczne) ozdoby masz już napisane "korzenie, kamienie, kokosy" dodatkowo można pobawić się podłożem liśćmi i gałęziami ale to wyższa szkoła jazdy