|
Tytuł: czarne wody Wiadomość wysłana przez: czapli1500 Luty 13, 2008, 20:26:12 witam
ostatnio napaliłem sie na czarne wody i mam kilka pytan 1. zbiornik maxymalnie 70 litrów przeszkoda mama 2. jaki filtr moge tez dodac uv jak cos 3. jaka obsada 4. jak obnizyc skutecznie Ph na ok 6,0 bez RO 5. jakie roslinki chcal bym aby było mroczne czarne jedyne kolory to rybki bardzo dziękuje za odpowiedzi Tytuł: Odp: czarne wody Wiadomość wysłana przez: Seboos Luty 13, 2008, 23:50:29 2. Dobry wydajny filtr. Po co uv ???
3. pielegniczki, neony, kiryski 4. Nierealne 5. echoinodorusy, nurzance, heternathera Zobacz na moj zbiornik 144 litry na obsadę oraz na rośliny (szukalem czegos wlasnie z BW) http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php/topic,7252.0.html Tytuł: Odp: czarne wody Wiadomość wysłana przez: czapli1500 Luty 14, 2008, 21:45:36 moim mazeniem jest tylko trzymac rybki z amazonki z częsci BW ciekawie by to wyglądało i oddtwozył bym ich naturale srodowisko
Tytuł: Odp: czarne wody Wiadomość wysłana przez: TURYSTA Luty 15, 2008, 12:11:30 moim mazeniem jest tylko trzymac rybki z amazonki z częsci BW ciekawie by to wyglądało i oddtwozył bym ich naturale srodowisko no to zacznij od podłoża itd powiem Ci ze własnych doświadczeń że to nie takie łatwe :)Ale można przenieść część Amazonii do domu w jakimś stopniu :) Tytuł: Odp: czarne wody Wiadomość wysłana przez: czapli1500 Luty 16, 2008, 15:16:23 o podłozu myslałem dosyc długo i zdecydowałem sie na piasek z torfem a na to jeszcze warstwa lisci
|