Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Biotopy => Ameryka => Wątek zaczęty przez: czapli1500 Luty 13, 2008, 20:26:12



Tytuł: czarne wody
Wiadomość wysłana przez: czapli1500 Luty 13, 2008, 20:26:12
witam

ostatnio napaliłem sie na czarne wody

i mam kilka pytan
1. zbiornik maxymalnie 70 litrów przeszkoda mama
2. jaki filtr moge tez dodac uv jak cos
3. jaka obsada
4. jak obnizyc skutecznie Ph na ok 6,0 bez RO
5. jakie roslinki

chcal bym aby było mroczne czarne jedyne kolory to rybki

bardzo dziękuje za odpowiedzi


Tytuł: Odp: czarne wody
Wiadomość wysłana przez: Seboos Luty 13, 2008, 23:50:29
2. Dobry wydajny filtr. Po co uv ???
3. pielegniczki, neony, kiryski
4. Nierealne
5. echoinodorusy, nurzance, heternathera

Zobacz na moj zbiornik 144 litry na obsadę oraz na rośliny (szukalem czegos wlasnie z BW)
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php/topic,7252.0.html


Tytuł: Odp: czarne wody
Wiadomość wysłana przez: czapli1500 Luty 14, 2008, 21:45:36
moim mazeniem jest tylko trzymac rybki z amazonki z częsci BW ciekawie by to wyglądało i oddtwozył bym ich naturale srodowisko


Tytuł: Odp: czarne wody
Wiadomość wysłana przez: TURYSTA Luty 15, 2008, 12:11:30
moim mazeniem jest tylko trzymac rybki z amazonki z częsci BW ciekawie by to wyglądało i oddtwozył bym ich naturale srodowisko
no to zacznij od podłoża itd powiem Ci ze własnych doświadczeń że to nie takie łatwe :)
Ale można przenieść część Amazonii do domu w jakimś stopniu :)


Tytuł: Odp: czarne wody
Wiadomość wysłana przez: czapli1500 Luty 16, 2008, 15:16:23
o podłozu myslałem dosyc długo i zdecydowałem sie na piasek z torfem a na to jeszcze warstwa lisci