Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Woda => Wątek zaczęty przez: adinml Luty 12, 2008, 07:56:22



Tytuł: Sera fishtamin - jak często podawać ?
Wiadomość wysłana przez: adinml Luty 12, 2008, 07:56:22
Witam. Kupiłem multiwitanimy Sera fishtamin dla wzmocnienia odporności moich rybek. Na ulotce podane jest w jakich dawkach podawać (6-7 kropli na 50 l wody) Nie ma tylko opisu jak często podawać owe witaminy? Może ktoś się wypowiedzieć w tym temacie?


Tytuł: Odp: Sera fishtamin - jak często podawać ?
Wiadomość wysłana przez: pawelek-131 Luty 12, 2008, 08:28:05
Gdzieś pewnie co tydzień podawaj.


Tytuł: Odp: Sera fishtamin - jak często podawać ?
Wiadomość wysłana przez: Misquamacus Luty 12, 2008, 08:31:27
ja daję co tydzień, lecz nie do wody, a do pokarmu


Tytuł: Odp: Sera fishtamin - jak często podawać ?
Wiadomość wysłana przez: adinml Luty 12, 2008, 10:03:57
ja daję co tydzień, lecz nie do wody, a do pokarmu

A jak to wtedy stosować? Podaję na zmianę mrożoną ochotkę i pokarm w płatkach Sera Sun. Ile wtedy kropel dawać na te płatki ? Daję tak pół małej łyżeczki płatków.


Tytuł: Odp: Sera fishtamin - jak często podawać ?
Wiadomość wysłana przez: Misquamacus Luty 12, 2008, 10:14:39
ochotkę wywal i kup szklarkę, artemię itp ;) a i kup jeszcze jakies płatki, ze 3 rodzaje, chciałbyś ciągle jeść to samo ?
supiesz suchy do jakiegoś małego pojemniczka i zakraplasz 2-3 kropelkami, mieszasz, odstawiasz na 5min i podajesz
mrożonkę odmrażasz w jakimś kubeczku itp. z niewielką ilością wody, zakraplasz 3-4 krople i odstawiasz na 5 min, podajesz
 <papa>


Tytuł: Odp: Sera fishtamin - jak często podawać ?
Wiadomość wysłana przez: adinml Luty 12, 2008, 10:33:09
Dzięki wielkie za porady. Pozdrawiam  <good>