Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Sprzęt, technika akwarystyczna => Wątek zaczęty przez: max1974 Grudzień 17, 2007, 20:37:15



Tytuł: Oswietlenie na T5
Wiadomość wysłana przez: max1974 Grudzień 17, 2007, 20:37:15
 ???
witam
wlasnie przymierzam sie do rozbudowy oswietlenia w opraciu o standartowa pokrywe wromaka 120 cm profil
znalazlem 10 instrukcji z przebkami i z tym technicznie raczej nie bede mial problemu.Pytanie moje bardziej dotyczy samych swietlowek . Zamierzalem dolozyc 2x39W i tu zaczynaja sie schody podoba mis ise uklad na swietlowkach Hagena AQUA-GLO + FLORA-GLO ale nie zauwazylem zeby cos takiego bylo osiaglane na t5 .Moje pyt : na jakis swietlowkach moge osiagnac zblizony efekt. ???.


Tytuł: Odp: Oswietlenie na T5
Wiadomość wysłana przez: Emi Grudzień 18, 2007, 09:18:19
Porównaj sobie jaki "efekt" Cię satysfakcjonuje:

http://saurama.aqua-web.org/