Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata
Biotopy => Oczko wodne => Wątek zaczęty przez: Woozek Sierpień 11, 2007, 19:53:35
Tytuł:
Jakie macie oczka wodne
Wiadomość wysłana przez:
Woozek
Sierpień 11, 2007, 19:53:35
tu napiszcie jakie macie oczka wodne( pojemność co pływa rośliny itp)
ja mam 3.8m3 3 jesiotry 5 welonek(nie wiem jakie)
stado lilii wodnych O0
Powered by SMF 1.1.9
|
SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC