|
Tytuł: Krewetki Wiadomość wysłana przez: Maciek1992 Sierpień 08, 2007, 18:01:11 Wiec tak jak w tytule chodzi o krewetki mam akwarium 25 l w nim jest : piach na dno filtr gąbkowy podłączony do napowietrzacza oraz grzałka narazie nei ma pokrywy ale jutro zamierzam kupić i będzie ona wraz z oświetleniem :) oraz mam pytanie co i jaki krewetki tam mam zakupić i ile ich jest jeżeli już kupie to czym je karmić :) dzięki proszę o szybka rade ponieważ już jutro wybieram sie do sklepu
Tytuł: Odp: Krewetki Wiadomość wysłana przez: lukasz0207 Październik 09, 2007, 16:39:13 Krewetki Red Cherry i karmic je tabletkami ze spirulina
|