Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Nierybiaste => Wątek zaczęty przez: Maciek1992 Sierpień 08, 2007, 18:01:11



Tytuł: Krewetki
Wiadomość wysłana przez: Maciek1992 Sierpień 08, 2007, 18:01:11
Wiec tak jak w tytule chodzi o krewetki mam akwarium 25 l w nim jest : piach na dno filtr gąbkowy podłączony do napowietrzacza oraz grzałka narazie nei ma pokrywy ale jutro zamierzam kupić i będzie ona wraz z oświetleniem :) oraz mam pytanie co i jaki krewetki tam mam zakupić i ile ich jest jeżeli już kupie to czym je karmić :) dzięki proszę o szybka rade ponieważ już jutro wybieram sie do sklepu


Tytuł: Odp: Krewetki
Wiadomość wysłana przez: lukasz0207 Październik 09, 2007, 16:39:13
Krewetki Red Cherry i karmic je tabletkami ze spirulina