Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Ryby akwariowe => Wątek zaczęty przez: Destroyer Marzec 25, 2004, 17:24:39



Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Destroyer Marzec 25, 2004, 17:24:39
Czy te rybki bedą pasowac do siebie i ile mam mieć tych rybek z każdego rodzaju:
-neon
-danio
-mieczyk
-molinezja
-kosiarki
-glonojad
-itp. :?:
Powiedzcie odrazu jakie mam mieć Ph, temp. i itp. do tych rybek.
Z góry dzięki.


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: atusia Marzec 25, 2004, 17:47:36
tak skład rybek ok,ale nie zapomnij o większej grupie neonek i danio(są to rybki stadne i źle czują się w małej grupie) :)


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Tomlsv Marzec 25, 2004, 21:02:25
Jakiej wielkości akwarium i po ile sztuk każdego gatunku chcesz ?


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Destroyer Marzec 25, 2004, 21:06:05
Awarium mam 80 litrów.
Ilość odpowiednia do tych rybek (niezadużo).
Jakie mam mieć Ph, temp. itp. (np. NH3).


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Kapsel Marzec 26, 2004, 14:44:28
Neonów kup stadko minimum 7 sztuk a Danio 8


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Destroyer Marzec 26, 2004, 14:55:11
Chce kupić 10neonów innesa i 6 lub 8 Dano.


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Kapsel Marzec 26, 2004, 14:57:58
8 danio :)


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Destroyer Marzec 26, 2004, 14:59:45
A jakie moge jeszcze inne rybki do tych dodać :?:


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Kapsel Marzec 26, 2004, 15:14:57
wszystkie te co wymieniłeś :) a jeszcze jakieś bierzesz pod uwage??


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Destroyer Marzec 26, 2004, 15:18:31
Zastanawiam sie.
Nieznam dużo ryb.
Dlaetgo sie spytałem które rybki bedą pasować to tych których wymieniłem wcześniej.
Mam akwa 80 litrowe.
Może jakieś rybki co lubią być przy lustrze wody lub denne.


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: michał Marzec 26, 2004, 16:03:09
Poszukaj w necie jest dużo takich ryb  :wink:  :D


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Kapsel Marzec 26, 2004, 21:49:03
Ten zestaw co podałeś jest doby wiesz też niemożesz dac za dużo ryb:) może jeszcze głupiki sobie dokup:)


Tytuł: Czy te rybki bedą pasowac ?
Wiadomość wysłana przez: Tramal Marzec 26, 2004, 23:51:54
Gupik zawsze pięknie wygląda w każdym zestawie , nie jest wstydem hodować te piękne i czasem (chodzi o niektóre rasy) wcale nie łatwe rybki. Osobiście polecam odmiany weloniaste o specyficznych barwah najlpiej dwukolorowe :) są one często droższe okolo 4-8zł za sztuke ale warto kupować właśnie takie a nie byle co za 2.50 :)
Najładniejsze akwa to dużo ładnych roślin i nie dużo najpiękniejszych małych rybek (+ coś na dno kiryski i na glony kosiarki byb małe zbrojniki) Pozdr.