Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Rośliny akwarystyczne => Wątek zaczęty przez: Janusz Maj 20, 2007, 19:53:24



Tytuł: Test na zelazo
Wiadomość wysłana przez: Janusz Maj 20, 2007, 19:53:24
Moze ktos poleci mi dobry test na Fe , a moze jest jakis miernik?
                                                                                       Janusz


Tytuł: Odp: Test na zelazo
Wiadomość wysłana przez: Oswald Maj 20, 2007, 23:25:26
polecam testy JBL'a


Tytuł: Odp: Test na zelazo
Wiadomość wysłana przez: Sebastian Maj 23, 2007, 20:38:46
Od dłuższego czasu używam Sery, stosunek cena/wydajność dość dobry i skala pomiaru czytelna.


Tytuł: Odp: Test na zelazo
Wiadomość wysłana przez: jachu Maj 31, 2007, 18:03:33
Polecam JBL dobry odczyt no i można dokupić potem sam odczynnik