Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Satanoperca jurupari  (Przeczytany 30141 razy)
Domel442
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 250


« Odpowiedz #30 : Styczeń 19, 2013, 02:54:58 »

Mam pytanie z ciekawości czy dało by rade takie połączenie Jurupari i Ziemiojad Brazylijski ?.
Zapisane
emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #31 : Styczeń 19, 2013, 09:56:02 »

Przy odpowiednio dużym zbiorniku tak.
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
Domel442
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 250


« Odpowiedz #32 : Styczeń 19, 2013, 12:51:25 »

Przy odpowiednio dużym zbiorniku tak.
Dziekuje Emperor za odp ale ogolnie pisalem tez na innych forach i zdanie jest podzielone nie którzy uważaj ze Jurupari to cielaki które szybko zostaną  zdominowane przez Brazola bo on jest najagresywniejszym z Geophagus poza tym piszą tez ze woda dla nich ma różne parametry
Zapisane
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #33 : Styczeń 19, 2013, 13:28:28 »

Dziekuje Emperor za odp ale ogolnie pisalem tez na innych forach i zdanie jest podzielone nie którzy uważaj ze Jurupari to cielaki które szybko zostaną  zdominowane przez Brazola bo on jest najagresywniejszym z Geophagus poza tym piszą tez ze woda dla nich ma różne parametry
Dlatego masz napisane, że możliwe jest połączenie tych ryb przy odpowiednio dużym zbiorniku.
Baniak o którym pisałeś w jednym z pierwszych postów będzie dla nich za mały.
Zapisane

Domel442
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 250


« Odpowiedz #34 : Styczeń 19, 2013, 17:21:38 »

Dziekuje Emperor za odp ale ogolnie pisalem tez na innych forach i zdanie jest podzielone nie którzy uważaj ze Jurupari to cielaki które szybko zostaną  zdominowane przez Brazola bo on jest najagresywniejszym z Geophagus poza tym piszą tez ze woda dla nich ma różne parametry
Dlatego masz napisane, że możliwe jest połączenie tych ryb przy odpowiednio dużym zbiorniku.
Baniak o którym pisałeś w jednym z pierwszych postów będzie dla nich za mały.

mrs ja ich nie chce kupywać do jurupari tylko to było pytanie z ciekawości poza tym odradzają nawet w dużym akwarium bo Brazylijski i takie zdominuje tak mi napisali np na Cichlidae.pl
Zapisane
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #35 : Styczeń 19, 2013, 19:50:12 »

Dziekuje Emperor za odp ale ogolnie pisalem tez na innych forach i zdanie jest podzielone nie którzy uważaj ze Jurupari to cielaki które szybko zostaną  zdominowane przez Brazola bo on jest najagresywniejszym z Geophagus poza tym piszą tez ze woda dla nich ma różne parametry
Dlatego masz napisane, że możliwe jest połączenie tych ryb przy odpowiednio dużym zbiorniku.
Baniak o którym pisałeś w jednym z pierwszych postów będzie dla nich za mały.

mrs ja ich nie chce kupywać do jurupari tylko to było pytanie z ciekawości poza tym odradzają nawet w dużym akwarium bo Brazylijski i takie zdominuje tak mi napisali np na Cichlidae.pl
Zależy jeszcze co rozumiesz przez zwrot "duże akwarium".
Zapisane

Domel442
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 250


« Odpowiedz #36 : Styczeń 19, 2013, 21:54:11 »

Dziekuje Emperor za odp ale ogolnie pisalem tez na innych forach i zdanie jest podzielone nie którzy uważaj ze Jurupari to cielaki które szybko zostaną  zdominowane przez Brazola bo on jest najagresywniejszym z Geophagus poza tym piszą tez ze woda dla nich ma różne parametry
Dlatego masz napisane, że możliwe jest połączenie tych ryb przy odpowiednio dużym zbiorniku.
Baniak o którym pisałeś w jednym z pierwszych postów będzie dla nich za mały.

mrs ja ich nie chce kupywać do jurupari tylko to było pytanie z ciekawości poza tym odradzają nawet w dużym akwarium bo Brazylijski i takie zdominuje tak mi napisali np na Cichlidae.pl
Zależy jeszcze co rozumiesz przez zwrot "duże akwarium".
Dla mnie duże akwarium zaczyna się od 600l  zwyższ  ogólnie mówiąc każdy te pojecie odbiera inaczej .
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: