Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Skalary, a kakadu???  (Przeczytany 7415 razy)
szymczak16
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 243


« Odpowiedz #15 : Maj 18, 2007, 16:24:46 »

ZA tydzień najprawdopodobniej zmieniam obsade.
Będe miał tak jak by holendra 12 rozbór klinowych i ze 20szt. neonków jescze zobacze jakich no i ekipe od zbierania z dna resztek. A jak holender nie odpali to będe trzymał same ramizerki i kakadu:)
Strasznie podobają mi się te rybki Cheesy
Zapisane
szymczak16
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 243


« Odpowiedz #16 : Czerwiec 21, 2007, 17:41:35 »

Holender troszke mi nie wypalił. Zdecydowałem się jednak na ramirezki. Ile szt. mam kupić do aqw. 126l? Można samemu wybrać w zoologu samca i samice i oni w akwarium u mnie staną się parą?? czy lepiej kupić większo ilość szt. żeby same się dobrały w pary, a reszte odać spowrotem. Ja myślałem nad taką obsadą w swoim aqw.126l: 20 neonów inesa i 2 pary ramirezek??? Dobrze będzie??? Grin
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 21, 2007, 19:15:24 »

Na temat ramirezek pisałem -  najlepiej wziąść większą ilość i poczekać aż dobiorą się w pary. Najlepsza kombinacja 2 samce + 6 samiczek (większe prawdopodbieństwo dobrania się - ogólnie więcej samic na samca). Póżniej zostaw sobie tylko parkę. Jeśli myślisz o rozmnażaniu, proponuję zakupić w róznych miejscach aby uchronić się przed krzyżówkami pomięszy rodzeństwem - chów wsobny.
Zapisane

szymczak16
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 243


« Odpowiedz #18 : Czerwiec 21, 2007, 19:45:29 »

To jescze zapytam się co do kakadu. Jak bym kupywał kakadu to też tak kupywać jak napisał powyrzej sebos??? Ile ich moge trzymać w swoim zbiorniku??
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 21, 2007, 19:49:44 »

Hmmm to jest tak ze albo kakadu albo ramirezki  Undecided Kakadu żyją w haremach, najlepiej 1 samiec + 3-4 samice. Z nimi akurat jest prościej kupujesz taki zestaw i z czasem powinno coś z tego wyjść  Wink jak wyżej - w osobnych sklepach
Zapisane

szymczak16
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 243


« Odpowiedz #20 : Czerwiec 21, 2007, 20:35:28 »

No to raczej pomyśle nad tymi kakadu. To jak moge trzymać 1samiec +3,4 samice, i 20nenów inesa w swoim aqw.??
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 21, 2007, 21:16:23 »

Możesz  Smiley
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: