Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Ameryka « 576l prośba o dobór obsady
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 576l prośba o dobór obsady  (Przeczytany 10467 razy)
tomeku
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Październik 14, 2013, 12:02:10 »

Witam,
Posiadam zbiornik 576l czyli 160x60x60H z całym sprzętem.
Chcialbym wrócić do dawnych czasów kiedy to chodowałem p.amerykańskie lecz był to baniak 300l i pływały tam p.mekka p.zebra oraz p.saica teraz mam prawie dwa razy wiekszy zbiornik i planuje akwa z tymi i nieco większymi pielęgnicami
proszę o pomoc z góry dziękuje
Zapisane
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #1 : Październik 14, 2013, 14:55:16 »

Dyskowce  Grin Good !.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
Piterix
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 908



« Odpowiedz #2 : Październik 14, 2013, 18:30:46 »

Ja bym postawił na pawiookie. Oskary mi się strasznie podobają - jak zrezygnuję z roślin - to pewnie je kupię, ale narazie - roślinniak górą.
Gurami olbrzymie też mi chodzi po głowie ;-) - niby nie pielęgnica - ale duża ładna ryba i w moich 900l ładbie by się prezentowała... . Paletki fajne, i rośliny można mieć - ale przygotowywanie 500 i więcej litrów kranówki do ich potrzeb - to masakra - chyba, że masz fajną mięką wodę w wodociągu.
Z zainteresowaniem pośledzę temat - bo od roku chodzi za mną coś większego od skalara Wink

EDIT:
Pielęgnica managuańska - też jest fajna.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 18:45:53 wysłane przez Piterix » Zapisane

Zapraszam do komentowania mojego baniaka. Ostatnia aktualizacja 08.09.2013 . http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/piterix-900l-ogolne-krotka-relacja-z-zakladania/
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #3 : Październik 15, 2013, 07:57:34 »

I managuańska i gurami są za duże do 576l. Para pawic jak najbardziej. Pielęgnic z SA i CA do takiego akwarium jest cała masa Smiley
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: