Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 33 34 [35]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 196777 razy)
ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #510 : Listopad 05, 2013, 13:46:46 »

napisal moderator bardzo opiniotworczy , konstruktywny, wiele wnoszacy, emanujacy wiedza i przydatny post    Good !  Afro
Powitania te wywaliłem w ramach walki z plagą spamu. Wszystkie napisała jedna i ta sama osoba, która nigdy już pod tymi nickami nic nie napisze (z doświadczenia piszę, ale naprawdę łatwo takie posty rozpoznać).

Irishman, jeżeli masz jakiś problem z zamiłowaniem do takiego spamu, to Twoja sprawa. Ale ja dalej będę próbował czyścić to forum z takich śmieci. Możesz jednak jakiś oficjalny wniosek zgłosić, że spam jest dla Ciebie cenny i nie należy go usuwać Smiley A mój post kończył się emotikonem jakbyś nie zauważył. Poza tym mi wolno spamować  Grin
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2013, 13:49:26 wysłane przez ducze » Zapisane

r4ll
Nowy
*
Wiadomości: 39


« Odpowiedz #511 : Grudzień 12, 2013, 21:33:17 »

Siema, papa

Jestem Dawid lat 25, niekarany. Aktualnie mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Akwarystyką z przerwami zajmuję się kilka lat, niebawem wrzucę mój projekt z którym startuję niebawem (przed startem mam małą garść pytań).

Poza akwarystyką lubię popływać, pograć w squasha, połazić na ściance wpinaczkowej, płynie mi benzyna w żyłach (marzy mi się v8, narazie zbieram na R6). Conieco znam sie na kompach (pracuję w firmie IT). Skończyłem elektronikę i telekomunikację.
Jak już się wybiegam i wymęczę to siadając do kompa odpalam Lineage, dotę, cs'a. Czasem z sentymentu gothica, wiedźmina tudzież diablo 2 Smiley.


Pozdrawiam!
Zapisane
baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #512 : Grudzień 13, 2013, 00:16:57 »

Pozdrawiam nowego kolegę też jestem niekarany Cheesy. Jak by coś mogę pomóc odnośnie akwarystyki jak by była taka potrzeba bo zajmuje się nią mniejwięcej tyle co kolega ma lat.
Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
supersuzi96
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #513 : Styczeń 13, 2014, 15:12:37 »

Cześć tu Zuzanna ! Jestem z Krakowa i dopiero niedawno zaczęłam się interesować rybkami
Zapisane
Plex
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 240



« Odpowiedz #514 : Luty 24, 2015, 04:13:40 »

Witam ponownie po latach  Smiley skromny powrot z wysp tym razem ze 100 litrami przyjemnosci  Wink
Zapisane

Setka po starcie
olgdzia23
Nowy
*
Wiadomości: 1


WWW
« Odpowiedz #515 : Październik 08, 2015, 09:06:07 »

Witam wszystkich!
Jestem z Oleśnicy i interesuję sie akwarystyką już 5 lat. Obecnie mam dwa baniaczki 160 i 200 litrów w którym hoduje paletki.
Zapisane
Ustyna
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #516 : Czerwiec 09, 2016, 18:38:43 »

Hej, jestem Justyna z Gdyni. Obecnie posiadam dwa akwaria 35 i 60l i bardzo lubie bojowniki Smiley
Zapisane
Pawel77
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #517 : Czerwiec 28, 2016, 21:01:54 »

Witam wszystkich.Mam na imie Pawel 39lat.Akwarystyka zajmuje sie od 25lat,zaczynalem od gupikow i zbrojnikow niebieskich.Etapami przechodzilem doswiadczenie w akwarystyce od zyworodek przez pielegnice,pyszczaki,sumy clarisy po krewetki.Obecnie od 2 tygodni jestem posiadaczem rakow Luizjanskich przy ktorych zostane bo sa pieknymi majestatycznymi stworzeniami.
Zapisane
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #518 : Styczeń 09, 2017, 22:09:40 »

siemanko parę lat przerwy i wróciłem do hobby Smiley
Zapisane

Pies Ogrodnika
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #519 : Maj 17, 2021, 21:45:44 »

Witam

Mam na imię Tomasz, mam 40 lat, mieszkam w Łodzi, interesuje się akwarystyką od zawsze. Mój ojciec mnie w to wciągnął. Pozatym interesuje się komputerami, jestem audiofilem, kleje modele plastikowe, no i to tyle. Obecnie mam 112 L akwarium roślinne a w nim 4 kiryski, 4 otoski, 2 prętniki.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Zapisane
Strony: 1 ... 33 34 [35]
  Drukuj  
 
Skocz do: