Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1] 2 3 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 196807 razy)
prezes
Nowy
*
Wiadomości: 16


« : Listopad 11, 2003, 01:47:39 »

Witam serdecznie!!!
Wszyscy sobie udzielamy rad jak to hodować nasze podopieczne itd.a tak naprawde nawet się nie znamy(przynajmniej ja Was nie znam),może warto by było się poznać i poszerzyć znajomości.Może jakaś wymiana numerami GG aby w razie czego bezpośrednio się skontaktować z osobą która nam może pomóc.Jeśli macie ochote to proszę przedstawcie się powiedzcie kilka słów o sobie.Co Wy na to?




Pozdrawiam Was miłośnicy płetwiarzy Wink
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2008, 14:27:30 wysłane przez Przemek » Zapisane
Góral
Tomek
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 897


Przyjaciel Wiosny


WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 11, 2003, 09:32:49 »

nie znasz nas, ale nic nie robisz, abyśmy poznali Ciebie... Smiley

ale niech ci będzie. mam na imię Tomek, mieszkam w W-wie, mam 31 lat, interesuję się komputerami, muzyką, futbolem angielskim. lubię kino akcji i kuchnię włoską. dobre piwo i zagęszczone jogurty Smiley.
akwarystyką bawię się od pół roku.
GG 1384140
Zapisane

gg:1384140
KAMILO
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #2 : Listopad 11, 2003, 10:01:28 »

mam na imie Kamil, mieszkam w Wadowicach, mam 17 lat... interesuje się piłką nożną, muzyką, kumputerami, akwarystyką... akwarystyką interesują sie od zawsze, od kąd mam neta pogłebiam swoją wiedze...
jesli chodzi o piłke nożną służe wszelkimi dyskusjami, to jedno z mojich większych zainteresowań, jeśli chodzi  o drużyne którą najbardziej lubie jest nią oczywiście Wiesłke...
GG 2968825
Zapisane

GG 2968825
Tlen Kor3
Goojasek
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #3 : Listopad 11, 2003, 11:27:44 »

Mam na imie maciej,mieszkam w Rybniku(śląsk),mam 14 lat,interesuje się akwarystyka,komputerami,internetem.Bardzo lubie akwarystykę i codziennie zaczytuje sie w ksiazkach i internetowych stronach o akwarystycznych-i wiele ludzi dziwi sie kiedy mówie ze mam 14 lat,bo oni mysleli że wiecej i mam nadzieje ze to że jestem taki młody was do mnie nie zniechęci.Pierwsze akwa miałem 8 lat temu i od tego czasu bardzo mi sie ona podoba.
jeżeli ktos chce się powymieńiać doświadczeniami lub spostrzeżeniami, albo poprostu chce pogadać to moje gg :2299553
Zapisane

gg 2299553
www.holenderskie.aip.pl i www.holenderskie.aip.pl/forum/ - Kopalnia woedzy o roslinkach !!Zapraszam
Sebastian
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2201



« Odpowiedz #4 : Listopad 11, 2003, 18:10:53 »

Mam na imię Sebastian,mieszkam w Jaworze (dolnośląskie),mam 29 lat.Głównie interesuję się akwarystyką i komputerami no i trochę fotografią ale na nią trochę brakuje czasu.Pierwsze akwa miałem mając 12 lat potem było 3 lata przerwy a potam następne.Od m-ca mam takie akwarium o jakim marzyłem (170x45x50),chociaż jeszcze nie w pełni wyposażone tak jakbym chciał,ale niestety kasy brakło.Myślę że na jakiś czas mi ono wystarczy.
GG 60430.
Zapisane


385 l - dyskowce
Maciek Szulc
Zainteresowany
**
Wiadomości: 75


« Odpowiedz #5 : Listopad 11, 2003, 20:54:57 »

Witam,

Mam na imie Maciek, mam 18 lat i mieszkam w Warszawie. Akwarystyka zarazilem sie jakies poltora roku temu od kolegi. Mam akwa 200l. i drugie takie male - 45l. W szczegolnosci interesuje sie pielegnicami z ameryki, ale tylko z ameryki, nie przepadam za tymi afrykanskimi. (bez urazy dla ich milosnikow:) Aktualnie szukam nowej obsady do swojego zbiornika (niestety narazie bezskutecznie) ale do tej pory mialem Uaru. Nie bede wymienial listy moich zainteresowan pozaakwarystycznych, bo nie jest to miejsce do tego (no chyba ze ktos bardzo chce sie dowiedziec, wtedy nie ma sprawy:). Na koniec jeszcze prosba do autora tego tematu (prezesa), aby powiedzial co nieco o sobie.
Zapisane

Pozdrawiam
Maciek Szulc
prezes
Nowy
*
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #6 : Listopad 12, 2003, 14:20:38 »

Witam was serdecznie jestem mile zaskoczony Smiley od czego tu zacząc....?
Mam na imię Przemek 18 lat jestem z Konina(wielkopolska).Moje hobby to:przedewszystkim akwarystyka,wędkarstwo,no i rzecz jasna informatyka oraz muzyka.Akwarystyką zaraziłem się coś około 6 lat temu ale niestety popełniałem jeszcze wtedy bardzo dużo błędów.Moja przygoda się zaczeła gdy zobaczyłem u kolegi przepiękne Gupiki była to odmiana "Blond".Hmm moja przerwa była dość długa niestety Sad.Powiedzmy że tyle o mnie.
Jeśli ktoś chce porozmawiać zapraszam na GG 1916910 serdecznie zapraszam(zazwyczaj jestem niewidoczny ale proszę klikać)
Pozdrawiam Prezes
Zapisane
TommiCrazy
Nowy
*
Wiadomości: 39


WWW
« Odpowiedz #7 : Listopad 16, 2003, 01:57:25 »

Mam naimie Tomek , pochazi z Skawina , miasto juz przez niektórych wliczane w Kraków, zajmuje się ogólnie sztuką jesli mozna to tak nazwać, akwarium interesowało mnie juz bardzo dawno temu, zaczelo się od tego jak u kumpla  zobaczylem słoik z gupikami , wziolem mu dwa i znalazłem jeszcze wiekszy słoik niz mial kumpel!
potem bylo akwarium i mania na punkcie rybek drapieżnych , oczywiscie po paru latkach przyszła cieżka decyzja , akwarium albo komputer i zostałem młodym informatykiem, teraz gdy moge sobie zarobić włąsną kase i nic mnie nieogranicza postanowilem znów sprawic sobie akwa w celach odprężenia psychy po całym dniu !! znów żądzą tam pielęgnice !!
Zapisane

----
CAST:
Mainstage: buttikoferi vs pawiooka
Backstage: sajca & zebra
CleanersCrew:Khuli & drewniak & kiryski & glonożarł
jak dobrze karmie to jest PEACE :>
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #8 : Listopad 16, 2003, 22:35:04 »

Ja mam na imię Łukasz i jestem z Sopotu. Mam 21 lat, a akwarystyka interesuję się od jakiś 12 lat. Oczywiście w tym czasie były okresy (w sumie ok 3 lat) kiedy z różnych przyczyn akwarium musiało zniknąć z mojego mieszkania. Obecnie moje zaineresowania oscylują wokół połudnowo-amerykańskich pielęgniczek,jednak dopiero poznaję tą grupę ryb. Nie lubię mówić o sobie dlatego na tym zakończę Smiley. Mój nr GG: 3395424
Zapisane

Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #9 : Listopad 16, 2003, 23:36:56 »

Co by tu napisac, no dobrze, jestem kobietą (nick może mylić) mam 19 lat, mieszkam pod Krakowem od około 3 lat zajmuje sie akwarystyką posiadam baniak 200l. oraz stare dziurawe 50l.  Cheesy W tej chwili mam holendra ale pomalutku zaczynam skłaniać sie w strone dużych pielęgnic (pawiooka, uaru, wielobarwna itp) może kiedyś.
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #10 : Listopad 21, 2003, 13:35:34 »

No tak, jeszcze ja się nie przedstawiałem Smiley

Mam 26 lat, mieszkam pod Poznaniem. Jestem informatykiem. Akwarystyką zajmuję się od ok. 15 lat. Koncentruję się ostatnio na rybkach z Tanganiki, ale mam też akwaria ogólne.

Pozdrawiam
Admin
Przemysław Malkowski
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
bolo
Nowy
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #11 : Listopad 26, 2003, 22:49:49 »

mam  na imie janusz jestem z olesna, mam 16 lat, akwarystyką interesuje sie od 10 lat ale dopiero od dwoch tak glebiej, moimi ulubionymi rybami sa amerykanskie pielegnice, sumy i od niedawna karpiencowate, mój nr gg-5336389
Zapisane

moj numer gg-5336389
narazie
Ja-NOS_KRC
Nowy
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #12 : Grudzień 04, 2003, 15:56:04 »

Hey

Jestem Janusz , zainteresowania to motoryzacja (CLIO), komputery, akwarystyka interesowalem sie od zawsze ale tak naprawde to mam swoje zbiorniki od 4 lat, przewinelo sie przez moje mieszkanie juz kilka zbiorniczkow najwiekszy mialem 200l , aktualnie mam 160 ktory czeka na Tropheusy, 50 w ktora byla ogolna a teraz nei wiem co tam zrobic moze muszlowce i 30l gdzi ejest resztka obsady z 50-tki.
Zapisane

Akwa
160l - tanganika tropheusy Black bemba i chwilowo Kipili
50l - jeszcze nei wiem moze tanganika
30l - aktualnie ta mieszanka co byla w 50
mala_lady_pank
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 262


LP


« Odpowiedz #13 : Grudzień 13, 2003, 21:52:44 »

Hej, mam na imie Aga, mieszkam w Krakowie. Interesuję się jak nie trudno sie domyślić akwarystyką Smiley poza tym muzyką(słucham rocka, hardrocka i bluesa ). Hmm co tu jeszcze moge o sobie napisać...chodze do 4 klasy L.O.( w tym roku zdaje maturę  :? ). To chyba tyle o mnie...pozdroofka serdeczne Smiley
Zapisane

" muzyka mnie zasłania i chroni, mogę się za nią schować " - Jan Borysewicz
Molly_
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 338



« Odpowiedz #14 : Grudzień 13, 2003, 22:30:11 »

Witam!!!

Mam na imię Anka, mieszkam w Krakowie. Akwarystyką interesuję praktycznie od zawsze. Bakcylem zaraził mnie tata, który również zajmuje się tym od wieki wieków :lol: Poza akwarystyka interesuję się biologią. Często również lubie posłuchać muzyczki (jestem wierną fanką zespołu Lady Pank).

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :wink:
Zapisane

zawsze iść rozkaz, który mam we krwi, MAŁĄ WOJNĘ w sobie mieć
Strony: [1] 2 3 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: