Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 27
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie w... kupię... ?  (Przeczytany 145349 razy)
wyspa100
Nowy
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #30 : Maj 03, 2006, 20:07:11 »

potrzebuję malutko może 0,5m2 nie mierzyłem dokładnie
może wiecie gdzie w białym kupię - a może ktoś z forumowiczów ma na zbyciu??  dzięki za pomoc Smiley
Zapisane
bulbulizator
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #31 : Maj 04, 2006, 06:46:50 »

Kiedyś, dawno, dawno temu kupiłem w BCMB, róg Elewatorskiej i Popiełuszki. Możesz tam się rozpytać, niestety sprzedają (sprzedawali) tylko w dużych arkuszach (2m x 1m)

Pozdrawiam
Zapisane

35l - 1 bojownik on, 2 x bojownik ona, 2 x otosek
300l - suche Wink
kafarski
Gość
« Odpowiedz #32 : Maj 04, 2006, 18:35:29 »

między cmentarzem prawosławnym a komunalnym jest taka hurtownia plastików wszelakiego rodzaju. wjazd od Wysockiego chyba. sprzedają chętnie skrawki za kilka złotych, może będą mieli i te pvc?
Zapisane
jackdave
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #33 : Maj 11, 2006, 21:26:07 »

Wiecie może czy w Płocku jest giełda akwarystyczna ?? i jak jest to w jaki dzień i na jakiej ulicy ?? A sklepy zoologiczne na jakich ulicach sa ?? PS. Szukałem w archiwalnych wiadomościach i nic nie znalazłem ! wiec prosze o pomoc !!
Zapisane

Niektórzy przeginają :/ Rybki to tez stworzenia !!
bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #34 : Maj 12, 2006, 12:42:57 »

gieldy to tam raczej nie ma ale dobry sklep jest na przeciwko dworca(idziesz ulica i po lewej stronie wchodzisz w brame !!! nie wiem co to za ulica ale trafic latwo Grin
Zapisane

8317910

Boo
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50

Technologia Żywności AR Poznań


« Odpowiedz #35 : Czerwiec 30, 2006, 19:45:47 »

Czy ktoś wie, gdzie w Poznaniu można kupić krewetki karłowate (najlepiej Amano)?

Dobra, znalazłem dwa sklepy: na Małeckiego i na Galileusza (os. Kopernika).

Jeśli ktoś zna inne, niech się nie krępuje i napisze Wink.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2006, 21:49:18 wysłane przez Boo » Zapisane

Od nowa i z wykopem Cheesy

jackdave
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 177


« Odpowiedz #36 : Lipiec 01, 2006, 09:27:12 »

wiecie może na jakich ulicach są dobre sklepy akwarystyczne w Toruniu ?? Giełda w jaki dzien tam jest ??
Zapisane

Niektórzy przeginają :/ Rybki to tez stworzenia !!
Ropek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 694


« Odpowiedz #37 : Lipiec 01, 2006, 10:09:13 »

Faktor. Sklep zoologiczny
ul. Rynek Nowomiejski 24, tel. 648 26 97
Całkiem fajny sklep, bylem jeszcze w Carefure - tez robi wrazenie Wink. Link do innych  http://torun.wm.wp.pl/obiekty.html?cid=2846
Zapisane

Boo
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50

Technologia Żywności AR Poznań


« Odpowiedz #38 : Lipiec 27, 2006, 11:09:47 »

Chciałbym rozpocząć wątek, w którym możnaby zamieszczać opinie dotyczące sklepów akwarystycznych/zoologicznych znajdujących się w Wielkopoolsce. Sam pochodzę z Poznania i znam kilka sklepów, ktore opisze poniżej. Zapraszam do udziału w wątku wszystkich Wielkopolan.

Sklep zoologiczny na ul. Kilińskiego, zniedaleko skrzyżowania z ul. 28 czerwca 1956. Tutaj zakupiłem prawie cały sprzęt, wybór jest dość duży, ceny artykułów są niewygórowane, a nawet niskie. Za 63 L akwarium zapłaciłem ok 45 zł. Sklep nie handluje żadnym żywym towarem (oprócz pokarmu). Duży wybór artykułów dla innych zwierząt (psów, kotów, gryzoni, ptaków). Milła obsługa.

Sklep zoologiczny na ul. Głębokiej, równoległa do Dolnej Wildy, przy bazarze (tzw. Bema). Średnie ceny, średni wybór rybek, ograniczony racej do pospolitych gatunków, troche sprzętu. Oprócz tego artykuły dla innych zwierząt (jak wyżej). Akwaria zadbane, nie widziałęm żadnych padniętych rybek.

Sklep na os. Kopernika, ul. Galileusza. Troche trudno dojechać. Dość duży wybór rybek, wszystkie w zadbanych akwariach. Można tu znależć krewetki (Amano, Red Cherry). Akwaria zadbane. Trochę roślin. Także artykuły dla innych zwierząt.

Sklep na ul. Obornickiej (zaraz przed Szarych Szeregów) - chyba Zoo World. Daleko od centrum, dojazd autobusem 78. Sklep jest ogomny, największy w mieście, taki market zoologiczny. Duży wybór rybek, także morskich, ceny nawet o połowę niższe niż w innych sklepach (np. razbory ok. 1,5 zł).  Inne akwaryjne stworzenia. Akwaria zadbane. Dużo sprzętu i pokarmów, również po niższych cenach. Artykuły dla innych zwierząt. Troche roślin w koszyczkach.

Sklep w Panoramie, ul. Górecka. Duży sklep, dość duży wybór rybek, lecz podczas wszystkich wizyt zauważałem, że w wielu akwariach pływają zdechłe rybki, są zjadane przez współlokatorów. Trochę roślinek. Inne zwierzęta i artykuły dla nich. Ceny marketowe (o ok. 1/4 - 1/3 wyższe).

Sklep w King Crossie. Duży wybór rybek, sprzętu akwarystycznego, innych artykułów i zwierząt. Akwaria raczej zadbane. Ceny marketowe.

Więcej wkrótce.





Zapisane

Od nowa i z wykopem Cheesy

Komandos
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1528


Zambrów


« Odpowiedz #39 : Sierpień 06, 2006, 12:08:48 »

W tym tygodniu mam szanse pojechaćdo Warszawy i pomyślałem że to jedyna okazja aby nakupić roślin i wkońcu wystartowaćz tym holenderkiem. I mam takie pytanie czy znacie jakieś dobre sklepy zoologiczne gdzie można zadobyć dużo zdrowych roślin??
A może ktoś by mi przesłał z was?? Ale wole sklep.
Zapisane

Wkrótce 100 litrowa tanganika z muszlowcami Smiley
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #40 : Sierpień 07, 2006, 05:54:40 »

Diskuss Radzymińska na Zaciszu. Nie spotkałam się z większym wyborem w Warszawie.
http://www.diskus-zoo.com.pl/
Zapisane
Komandos
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1528


Zambrów


« Odpowiedz #41 : Sierpień 08, 2006, 18:49:01 »

Warszawa nie wypaliła Sad i raczej nie możliwe żebym sam autobusem pojechał tam, ale do Białegostoku to jak najbardziej, dlatego chciałbym was jeszcze raz prosić o jakies adresy sklepów w Białymstoku gdzie jest duży wybór roślin które są trzymane w dobrych warunkach.
Zapisane

Wkrótce 100 litrowa tanganika z muszlowcami Smiley
Maciek33
Nowy
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #42 : Sierpień 08, 2006, 22:01:29 »

Jesli jest ktos ze Szczecinia lub okolic to gdzie roślinki głównie ale i ryby oraz krewetki? Te które oglądałem ostatnio (rośliny) w jednym ze sklepów ponoć renomowanych padły tam prawie w całości po ok tygodniu. Nie były tanie bo i sklep nie tani ale miałem mozliwość oglądać je przez kilka dni i do czasu kolejnej  dostawy strasznie zmarniały. Za radami forumowiczy na szczęście po wysypaniu dna, odpaleniu filtra i grzałki akwa czekało aż dojrzeje. Prawdopodobnie rośliny pochodziły z tych błotnych upraw i były pędzone na ostrym świetle i nawozie.
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #43 : Sierpień 08, 2006, 22:38:07 »

90% roślin akwariowych jest uprawiana emersyjnie, szczerze mówiąc nie widze w tym nic złego
Zapisane

Maciek33
Nowy
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #44 : Sierpień 09, 2006, 09:18:28 »

No na pewno nie ma w tym nic złego skoro rosliny tak rosną i jest im z tym dobrze. Problemem pewnie jest dostanie się ich w ręce mało doswiadczonych  akwarystów którzy tak jak np ja wsadzaja je po prostu do gleby w akwa i patrzą jak marnieją bo po prostu nie wiedzą jakie trzeba im zapewnić war do życia.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 27
  Drukuj  
 
Skocz do: