Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: przywitanie  (Przeczytany 4022 razy)
Erwinek12
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Witam i pozdrawiam wszystkich


« : Kwiecień 13, 2016, 21:28:00 »

Witam Was wszystkich serdecznie! Jestem Erwin z Krakowa i postanowilem zająć się hodowlą rybek akwariowych.   Zalożylem już nawet jedno akwarium na 54 litry wody,z podlożem wg: wskazówek jedneko z kolegów z tego forum,na bazie ziemi ogrodowej,nigdy tego nie stosowalem ,ale roślinki zaczęly rosnąć i mam już rybki:2 Skalary,3 Glonojady,3 Gupiki,3Molinezje czarne,2 Gurami mozajkowe.Filtruję wodę przez filter zewnętrzny wlasnej roboty,z dociętych i posklejanych szyb o grubości 3 mm.W środku zastosowalem żwirek,torf kwaśny i na wierzch plat gąbki,a jednocześnie trochę napowietrzam wodę,Oświetlam dwiema żarówkami Led. Trochę mam wodę taką ciemniejszą od tego torfu,przyglądam się rybkom i narazie wydaje mi się,że nie widzę żadnych zlych oznak w ich zachowaniu.Kupilem suche platki pokarmowe dla Gupików chodzę na plankton oczlika,drobno siekam serca,podaję szpinak parzony,żóltko,i wszystko w malych ilościach.Chcialbym im urozmaicać pożywienie,i nie wiem czy kupować jakieś mrożonki bo downiej tego nie bylo proszę napiszcie co sądzicie,narazie tyle dziękuję i pozdrawiam erwin
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: