Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Ankieta
Pytanie: Czy uważasz że mamy dobrych Moderatorów?
Słabi
Tacy sobie
Przecietni
Dobrzy
Bardzo Dobrzy

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: ...Moderatorzy  (Przeczytany 6536 razy)
helbards
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 239



WWW
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 05, 2007, 18:46:54 »

Ludzie ja nawet nie czytam regulaminów ponieważ , wystarczy mieć troszkę rozumu , i wiedzieć co można a czego nie można...
Żeby zostać modem(czyt.Moderator) jest łatwo , ale żeby zostać dobrym modem..jest już ciężko...trzeba cierpliwości , spokoju , oraz troszkę wyrozumiałości (aczkolwiek nie za dużo...Tongue)
Jeśli ktoś uważa , że np.Ten regulamin jest nie czytelny , nie zrozumiały , zapraszam do przeczytania tej lekturki http://www.hb.sky.pl/viewpage.php?page_id=11
Chyba prościej już się nie da napisać Wściekły Wściekły
Zapisane

King
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 357



« Odpowiedz #16 : Wrzesień 05, 2007, 19:01:48 »

ŁAPY PRECZ!!!! Od naszych modów!!!!
Po pierwsze czy który kolwiek z Was krytykanckich krzykaczy, wie co to jest Praca Społeczna, o czynie społecznym nie wspomnę, bo wtedy kiedy myśmy trawniki grabili Was na śiwecie nie było, albo koszule w zębach nosiliście. Każdy z naszych Modów za nadzorowanie tego dobra wspólnego jakim jest to Forum nie pobiera ani grosza, dodatkowo, większość z Nich równie czynnie udziela się jako Modowie na innych Forach i Serwerach (kto trochę biega po akwarystycznych stronach w necie ten wie), również i tam za całą zapłatę mając tylko poczucie dobrze spełnionego obowiązku i czasem dobre, a czasem złe słowo. Zważcie Uczestnicy tej dyskusji, że dbając o jakość tego i innych miejsc wymiany poglądów, nasi Modowie poświęcają Swój cenny czas, często odbierając go Rodzinie i ich pupilom. Z SZACUNKIEM PROSZĘ!! Bo praca naszych modów na Szacunek Najwyższy zasługuję, ja osobiście Czoła Chylę.
Zapisane

Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 05, 2007, 20:24:49 »

Hehe, podlizywania ciąg dalszy...

MODERATORZY GÓRĄ!!!!

"Oda do Moderatorów"
Kochamy was, kochamy was, jesteście najcudowniejsi i najpiękniejsi, wielbimy was, wielbimy was, jesteście najmądrzejsi i naj...zgrabniejsi.. i nie pozwooooolimy was obraaaażaaaać !! tan, tan, tadan. tan, tan, tadaan, tan, tan, taadan, juppi!
}bis
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
helbards
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 239



WWW
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 06, 2007, 12:58:12 »

Co do nowych użytkownikowi , co nie potrafią się wysłowić (myśli na klawiaturę przelać).To pewnie dzieci poniżej 13 lat -,- bo raczej ciężko mi uwierzyć żeby 20-latek napisał na forum (cyt.ktury , morze , muj idp. idt.)
Dla tego słowniki w rękę i uczyć się pisać po polsku (lub łatwiejsza opcja która naprawdę działa to FireFox2 (bo chyba 1 nie ma wbudowanego słowniczka ;> )
Zapisane

TomajX
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 290


Poznań


« Odpowiedz #19 : Wrzesień 06, 2007, 20:35:03 »

Nie ma to jak sie podlizywać i walczyć o to ,aby nabić sobie posta. gratulacje .Jesteście tu po to aby zdobywać wiedzę ? czy po to aby nabić sobie jak najwięcej postów i pokazywać jaki/a jestem mądry i ja tez mogę być moderatorem, bo widzę niestety że to forum
jest strasznie komercyjne i każdy walczy tylko o to aby mieć jak najwięcej głupich postów. Za pewne po tym poście zostanę ostrzeżony albo coś w tym stylu ale mam to gdzieś , bo pisze to co widzę.
Zapisane

TomajX
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 290


Poznań


« Odpowiedz #20 : Wrzesień 06, 2007, 20:36:45 »

Hehe, podlizywania ciąg dalszy...

MODERATORZY GÓRĄ!!!!

"Oda do Moderatorów"
Kochamy was, kochamy was, jesteście najcudowniejsi i najpiękniejsi, wielbimy was, wielbimy was, jesteście najmądrzejsi i naj...zgrabniejsi.. i nie pozwooooolimy was obraaaażaaaać !! tan, tan, tadan. tan, tan, tadaan, tan, tan, taadan, juppi!
}bis
Przykład typowego pozerstwa i lizustwa
Zapisane

Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 06, 2007, 22:53:27 »

Przykład typowego pozerstwa i lizustwa

Ok, TomajX wyraziłeś swoje zdanie, osiągnąłeś swój cel jakim była dyskusja nt. moderatorów, ale niestety chyba trochę brak Ci dystansu i odrobiny poczucia humoru.
Bo ja ostatni post Madzi odebrałem z przymrużeniem oka Wink Jest zbyt inteligentna żeby tak się podlizywać Smiley

Mogę tylko dodać od siebie że nasi moderatorzy robią to czego ja nie jestem w stanie z braku czasu i nawet nikt im za to nie płaci.
A zostają moderatorami tylko i wyłącznie na skutek mojej decyzji, więc tutaj niestety wyborów ani demokracji nie ma. Można oczywiście zwracać się do mnie uwagami.
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
złośnik
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 93



« Odpowiedz #22 : Wrzesień 07, 2007, 12:18:23 »

z zaistniałej sytuacji wynika jedno: zamiast normalnie wypowiedzieć swoje zdanie, jedna i druga osoba brnie w zaparte, byle na przekór. mało to inteligentne, ale cóż.

moim zdaniem moderatorzy dośc dobrze spełniają swoje zadanie, mają sporą wiedzę, a to jest najważniejsze.

Choc mam zastrzeżenie: bałagan w postach. Co chwile pojawiają sie posty w stylu: "prośba o obsadę", "akwarium 100l pomocy" itp itd. I dalej jest tam wpisywane to samo, mimo iz podobne tematy juz istnieją. Dobrym pomysłem było by przyklejenie tematów: "Obsada: 100l - propozycje" itp, zamiast cały czas się powtarzać.

Jeśli ktoś sie nie dostosuje i założy taki sam temat - kasacja i wysłanie mu linka z prawidłowym tematem na priv. To chyba tez zadanie adminów. Takie tematy, poza zasmiecaniem, zapełniają tez miejsce na serwerze, a to chyba nie jest bez znaczenia.

people, just chill  Afro
Zapisane

63 l:

5x kirysek pstry
4x neon czarny
3x neon diamentowy
2x otosek
2x colisa chuna
TomajX
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 290


Poznań


« Odpowiedz #23 : Wrzesień 07, 2007, 13:19:19 »

Drogi Przemku myślę,że nie ma sensu już więcej się sprzeczać ,Każda strona napisała co miała na myśli i uważam ,że nie ma już sensu dalej tego ciągnąć . Proszę też moderatorów o nie obrażanie sie na mnie bo nie chciałem tu nikomu dopiec ,a tylko wyrazić swoje zdanie ,wiec uważam, iż wątek ten można już chyba zakończyć

Z Poważaniem TomajX
Zapisane

5blue5
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 514

Nie ma lepszego od Neona Czerwonego!!!


« Odpowiedz #24 : Wrzesień 07, 2007, 21:34:10 »

Wy to macie problemy Brawo dala Madzi ona zawsze wam dobrze doradzi.A i odbiega to od forum akwarystycznego.To o naszym hobby mamy rozmawiać a nie sie kocić niech to Ankieta załatwi i już.
I nie pisać więcej.
PS ja Tez nie czytałem regulaminu na początku za dużo dawałem wątków zwrócili mi uwagę w kulturalny sposób i żadem Moderator nie zwrócili mi uwag w sposób chamski co innego inni.Dlatego szacunek dla Modów.
Hmn dlaczego zamknęliście ankietę?.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2007, 21:35:50 wysłane przez 5blue5 » Zapisane

Widzew Łódź
Prosta rzecz śnić ten sen tak niewinnie jak marzyciel
Życie jak mecz jeden mecz który ważniejszy jest niż życie
Spójrz na niebo poczuj siebie zanim złapiesz oddech
anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #25 : Wrzesień 08, 2007, 07:48:58 »

Moderator jest od tego żeby pilnować porządku. Moderatora się nie ocenia bo to co robi jednym się podoba innym nie. Dlatego zawsze będą ci za i ci przeciw, zawsze będzie ktoś komu coś nie pasuje.
Dodam swoje trzy grosze do tej dyskusji:
- jak ktoś wcześniej zauważył ludzie ci "pracują" społecznie
- jeśli zwracają komuś uwagę to dlatego, że ten ktoś zaśmieca forum, nabija sobie posty (patrz przykład usera Nabijacz) lub w świadomie (bądź nie) łamie regulamin forum, który w pewnym stopniu wynika z netykiety

Co do regulaminów:
kilka osób pisze, że nie czyta regulaminów. No i czyja to wina? Jakbyś jeden z drugim poświęcił kilka minut na przeczytanie kilkunastu zdań opisujących zasady obowiązujące na forum czy też w danym dziale forum, to oszczędziłbyś roboty moderatorom a i sobie nerwówki i komentarzy w stylu "... moderatorzy nabijają sobie posty..." (gdzieś tu się takie stwierdzenie przewinęło).

Szanujmy się więc nawzajem, szanujmy to że ktoś próbuje utrzymać to forum czytelnym, szanujmy to, że ktoś odpowiada nam na nasze pytania i trzymajmy się regulaminu bo jest on stworzony dla naszego dobra. Jeśli zasady jakie tu obowiązują komuś nie odpowiadają - nikt nikogo na siłę nie trzyma - są inne fora akwarystyczne (na nich również obowiązują regulaminy).
Zapisane

helbards
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 239



WWW
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 08, 2007, 08:46:04 »

Co do regulaminów:
kilka osób pisze, że nie czyta regulaminów. No i czyja to wina? Jakbyś jeden z drugim poświęcił kilka minut na przeczytanie kilkunastu zdań opisujących zasady obowiązujące na forum czy też w danym dziale forum, to oszczędziłbyś roboty moderatorom a i sobie nerwówki i komentarzy w stylu "... moderatorzy nabijają sobie posty..." (gdzieś tu się takie stwierdzenie przewinęło).
Jak już wspomniałem nie czytam regulaminów bo znam zasady netykiety i to mi wystarczy , wystarczy także osobista kultura , oraz minimalna pojęcie kultury na forum...(
dla nowych lepiej poczytajcie jakiś regulamin)
Moim zdaniem , moderatorzy tutaj na forum dobrze pełniom swoją funkcje , była sprawa , do moda bo jeden z użytkowników w linku podała sesje do swojego konta na sklepie internetowym...moje oko , (informatyczne) dostrzegło to no i od razu zadzwoniłem do tej pani ostrzegłem/później jak najszybciej do Seboosa (ofc na GG).
Gdyby modowie byli tacy źli to by np. odpowiedział odpi#$%^ się człowieku76**^ co ty gadasz ?! marnujesz czas moda...nie żartuj.!!
A tak to szybko załatwił sprawę , i link został już naprawiony
Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: