Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Literatura  (Przeczytany 956 razy)
galadarth
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 91


Mój kochany bojowniczek :D


WWW
« : Sierpień 19, 2008, 19:55:46 »

Czy ktoś zna może jakieś fajne książki o akwarystyce dla początkujących oraz zaawansowanych akwarystów . Jeżeli znacie jakieś tytuły wklejajcie je tutaj .
Zapisane





Kto gra na PS3
początkująca20
Zainteresowany
**
Wiadomości: 197


« Odpowiedz #1 : Sierpień 19, 2008, 20:04:30 »

Ja w swojej biblioteczce posiadam Tongue :
"Ryby akwariowe" - przewodnik kieszonkowy Thomas Romig. Opisane są w nim najbardziej znane i lubiane rybki wraz ze zdjeciami. Bardzo fajny i przejrzysty.

"Zakładamy AKKWARIUM" Claus Schaefer, Andreas Raschke - dużo czytania. Najmniej z niej korzystałam jak narazie.

"Rośliny Akwariowe" Christel Kasselmann - bardzo fajna polecam z niej czesto wybieram roślinki dużo czytam Smiley

"Ty i Twoje Akwarium" Dick Mills fajna Smiley sporo zdjec opisow ryb, roslin itp

"Jak założyc i pielęgnować akwarium" Stefan Kornobis, krok bo kroku co i jak robic Smiley

"Ryby w Akwarium" H. Jakubowski, J. Ring - stara ksiązka, wiele sie zmieniło

"Tropikalne Akwarium Słodkowodne" Gina Sandford - w sposob obrazkowy z przejrzystymi opisami pokazauje jak założyc akwa i jak je pozniej pielegnowac Smiley
Zapisane
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 19, 2008, 20:33:25 »

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=7392.0
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: