Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 59 60 [61] 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 309292 razy)
wiedzmin22
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1164


« Odpowiedz #900 : Luty 28, 2013, 20:38:29 »

Na tablicy już chyba lepsi ludzie są niż na allegro.
Zapisane

126 litrów (tarliskowe dla zbrojników niebieskich i neonów)

zbrojniki:
- samiec 10 cm
- 2x samica 8 cm i 7 cm
- neon czerwony 20 sztuk

 200 litrów (w trakcie dodawania roslinności):

- 40 małych zbrojników 3 cm długości
- 60 neonów (narybek)
gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #901 : Luty 28, 2013, 22:47:59 »

ci sami, tylko liczą na niewiedzę bo tam nie ma komentarzy...  Wink
Zapisane
kroljulek
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #902 : Marzec 04, 2013, 10:43:39 »

Jednak komentarze na allegro to dobra rzecz, zazwyczaj na to patrzę i u tych sprzedawców którzy mają ponad 99% pozytywów jeszcze się nie zawiodłem.
Zapisane
akwarystycznie
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 333


« Odpowiedz #903 : Marzec 05, 2013, 20:32:15 »

Dokładnie, komentarze wszystko mówią.
Zapisane

The only place where success comes before work is in the dictionary.
("Jedyne miejsce gdzie sukces przychodzi przed pracą jest w słowniku" - angielskim)
szakallo
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 580


Bo rybka lubi pływać.


« Odpowiedz #904 : Marzec 06, 2013, 12:16:44 »

Ja ostatnio zauważyłem że Tablica stała się miejscem sprzedaży wszystkich towarów podrabianych o bardzo łudzącym wyglądzie do oryginałów.
Począwszy od skarpetek kończąc na ciężkim sprzęcie z Chin.
Tablice trzeba chyba przeglądać z dużą uwagą.
Ostatnio mało co nie kupiłbym piły łańcuchowej Stihl która miała być tylko trochę używana w dobrej cenie - okazało się że sprzedawca specjalnie ją ubrudził aby nie wzbudzała podejrzeń że to podróba.
Zapisane

miczi
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #905 : Marzec 18, 2013, 06:48:05 »

znajomy ostatnio miał sytuację, że otrzymał również martwe krewetki, szły niby jeden dzień ale doszły jakie doszły... teraz zastanawia sie co zrobić, bo sprzedawca nabrał wody w usta i nic się nie odzywa. jak podpytam go dokładniej to wrzucę tutaj jego nick na forum, by na niego uważać!
 Spam
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2013, 08:06:55 wysłane przez ducze » Zapisane
kapitanclaw
Nowy
*
Wiadomości: 49


« Odpowiedz #906 : Marzec 18, 2013, 16:46:05 »

A mi facet w zoologicznym w Częstochowie (koło runku Wieluńskiego) dzisiaj powiedział że on wychodował 8 sztuk paletek w 160 litrowym akwarium. Ma w tym sklepie porozwieszane zdjęcia, wszystko wygląda pięknie. Powiedzicie mi - czy to jest w porządku? w sensie, jeżeli on się faktycznie na tych rybach zna, czy robi to odpowiednio, czy to po prostu jego błąd?
Zapisane
gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #907 : Marzec 19, 2013, 16:00:14 »

A mi facet w zoologicznym w Częstochowie (koło runku Wieluńskiego) dzisiaj powiedział że on wychodował 8 sztuk paletek w 160 litrowym akwarium. Ma w tym sklepie porozwieszane zdjęcia, wszystko wygląda pięknie. Powiedzicie mi - czy to jest w porządku? w sensie, jeżeli on się faktycznie na tych rybach zna, czy robi to odpowiednio, czy to po prostu jego błąd?

Zdefiniuj "wyhodował" i "akwarium".

Co innego utrzymać ryby przy życiu, co innego powodować żeby rosły do maksymalnych rozmiarów a co innego je rozmnażać.

Akwarium może być ozdobne, hodowlane, sterylne itp. Palety w dużych hodowlach trzyma się w całkiem dużym zagęszczeniu i często podmienia wodę. Zbiornik 160l też może być odpowiedni dla palet, jeszcze zależy jakie ma wymiary.

Czy to odpowiednio? A co chcesz wiedzieć konkretnie? Czy gość "był w stanie wyhodować czy po prostu kłamie" czy też czy "takie warunki są wskazane" czy może "czy mogę sobie wsadzić 8 palet do swojego akwarium ozdobnego"?

Wpisz sobie na YT "discus farm" i zobaczysz, że mogą być w sporym zagęszczeniu "hodowane".

https://www.youtube.com/watch?v=1bNiY3xt4qc
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 16:05:03 wysłane przez gosieks83 » Zapisane
Ampularek_pl
Nowy
*
Wiadomości: 21


« Odpowiedz #908 : Sierpień 19, 2013, 09:57:26 »

Mamy dzisiaj takie czasy, że trzeba ze wszystkim uważać i sprawdzać parę razy, a i tak można się naciąć. Na to, że zalewa nas rynek podróbek chyba nie możemy nic poradzić, pozostają jedynie rozsądne zakupy.
Zapisane
Mentech
Nowy
*
Wiadomości: 4



« Odpowiedz #909 : Sierpień 30, 2013, 08:57:57 »

I właśnie po to powstały takie miejsca jak to forum. Opinie kilku osób, znających temat plus własne przemyślenia ;p
Zapisane
supervonnie85
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #910 : Wrzesień 09, 2013, 22:40:35 »

I właśnie po to powstały takie miejsca jak to forum. Opinie kilku osób, znających temat plus własne przemyślenia ;p
I dobrze, że są takie miejsca bo dzięki temu początkujący jak ja być może nie nabiorą się na nieuczcowych sprzedawców Wink
Zapisane
Mrkarolina2836
Nowy
*
Wiadomości: 4



« Odpowiedz #911 : Wrzesień 12, 2013, 09:06:34 »

Kiedyś był w Opolu taki sklep zoologiczny gdzie sprzedawca miał przepiękne roślinki do sprzedaży ale tylko na wystawce jak przychodziło co do czego sprzedawał te z zaplecza które na pozór wyglądały normalnie ale po kilku dniach od razu mi chorowały i marniały.



___________________________________________
Sprawdź! najlepszy bip system
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2013, 10:43:16 wysłane przez Mrkarolina2836 » Zapisane
Beti
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #912 : Wrzesień 13, 2013, 22:51:37 »

pamiętam ten sklep, też miałam wątpliwą przyjemność kupować tam roślinki:(
Zapisane
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #913 : Listopad 06, 2013, 10:21:16 »

Robilem ostatnio zakupy w chyba najwiekszym polskim sklepie internetowym dla akwarystow. Strona bardzo profesjonalna, forum zreszta tez. Firma z roslina i akwarium w nazwie.

Zakupilem towaru za prawie 1300zl + ponad 100zl za przesylke na zielona wyspe.
W sumie ponad 30 rzeczy kilka rodzajow mchow, rurki, sole do ei, dyfuzor rurowy, lilly pipes i inne.

Przesylka dotarla profesjonalnie zapakowana, jednak kazdy z produktow byl oddzielnie zapakowany zawiniety w gazety tasmy itd. Kurier nie chcial czekac 20 min az wszystko rozpakuje i uciekl.....
 Chwile po rozpakowaniu zglosilem 3 reklamacje
- Zamiast 15 pudelek z mchami dostalem 14
- jedna z lily pipes pekla bo byla zle zapakowana
- 3 zarowki hqi o wartosci 240zl nie dotarly.

W reklamacji opisalem co i jak dolaczylem zdjecie rurki szklanej i poprosilem o sprawdzenie stanu magazynu odnosnie zarowek.

Odpowiedz sklepu :
- uznajemy reklamacje rurki ( pieniadze zostaly zwrocone w ciagu tygodnia) stan magazynowy zarowek sie zgadza ponadto pracownik pamieta ze pakowal zarowki do paczki.

- efekt : 240 zl w plecy
- z 15  zamowionych pudelek 6 gatunkow mchow dotarlo 14, opisane byly tylko 4 pudelka
2 gatunkow.  


Moral : sklep stracil klienta na przyszlosc, ja juz nie bede zamawial przez neta wielu rzeczy na raz, bo niemozliwe jest zatrzymanie kuriera zeby kazdy przedmiot przy nim wygrzebywac z pudla  szukac i odpakowywac, bo ci zwyczajnie nie maja tyle czasu.

Jakby nie bylo nie jestem zbyt szczesliwy i w rozmowie ze sklepem zostaje moje zdanie przeciwko ich zdaniu w sprawie tych zarowek. Nie mam jak im udowodnic ze mnie oszukali a ich dobra wola skonczyla sie na szybkim zwrocie kasy za rurke.

Nie oczerniam sklepu, moze nieswiadomie  mnie oszukali moze sa przekonani ze to ja oszukuje , ze dostalem zarowki i licze na zwrot kasy. Opisuje sytuacja jaka jest i tyle.
 A 240zl piechota nie chodzi... Musze kilka godzin na te pieniazki pracowac...
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2013, 10:25:45 wysłane przez Irishman » Zapisane

Pandra
Nowy
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #914 : Grudzień 17, 2013, 20:20:07 »

Robią w konia na różnego rodzaju promocjach typu: hit, jedynie 39,99 za pokarm (przykładowo), a po promocji cena taka sama.
Zapisane
Strony: 1 ... 59 60 [61] 62
  Drukuj  
 
Skocz do: