Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 312400 razy)
asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #720 : Grudzień 10, 2009, 11:44:41 »

akwarium załóżmy 15 zł +filtr+oświetlenie+gzrałka+zużyty prąd i woda + zwyczajne zajmowanie miejsca x20 szt Zastanów się...
Na jednym bojowniku sklep zarabia 2 zł załóżmy że ma to akwarium i potrzeba tam prądu i wody i pokarmu... jak myślisz ile z tych 2 zł trafi do kieszeni właściciela?? bo ja wiem że musiał by ciągle dokładać...

Nie winił bym sprzedawców za to że robią w konia tylko winiłbym siebie za niedoinformowanie i łatwowierność...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2009, 11:48:08 wysłane przez asagoth » Zapisane

Damianos115
KULE PRECZ !
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 501


« Odpowiedz #721 : Grudzień 10, 2009, 18:51:14 »

Słuchaj wystarczy jedno akwa 112l podzielone na 20 np pleksą ... i wszystko
Zapisane

Akwarium 54l
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/damianos115-54l-aktualizacja-21-05-2009-!!!/

15xNeon Innesa
1xBojownik
1xKirysek Panda ( Planowo 5)
0xOtosek ( Planowo 5)
0xRed Cherry ( Planowo 10-15)
Pozdrawiam Damian
arti-131
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 427



« Odpowiedz #722 : Grudzień 10, 2009, 19:05:26 »

Myslisz że im się chce? No pewnie wystarczy że trochę pomyślą . uwielbiam jeden zologiczny 6 km od mojego domu .Pani w sumie nie zna się na rybach tak świetnie ale podstawowe informacje ma i tak powinno być np. akwarium ze skalarami jest wielkości 200l a z paletkami na całą ścianę prawie ,więc spore. Nie trzyma ich w akwa 40 l tak jak facet z zoologa o którym wcześniej pisałem że welona do kuli chciał wcisnąć.
Zapisane
asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #723 : Grudzień 10, 2009, 20:18:51 »

Słuchaj wystarczy jedno akwa 112l podzielone na 20 np pleksą ...
jakos sobie 112 pleksa na 20 podzielonej nie wyobrażam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2009, 20:20:55 wysłane przez asagoth » Zapisane

Mataertest
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 505



WWW
« Odpowiedz #724 : Grudzień 11, 2009, 18:47:04 »

Słuchaj wystarczy jedno akwa 112l podzielone na 20 np pleksą ...
jakos sobie 112 pleksa na 20 podzielonej nie wyobrażam

Podzielone na 5 x 20 litrów.
Zapisane

Hubikopter
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1023


Moje skromne 620l 200x40x77


WWW
« Odpowiedz #725 : Grudzień 19, 2009, 10:29:40 »

jak poszedlem kiedys z kumplem kupic danio, zeby nakarmic ryby to sprzedawca koniecznie wciskal nam takiego , ktory byl powyginany tak jak to: "~", mial metne oczy i wygladal na bardzo niezadbanego. Jak mu powiedzilismy, że to ryba z uposledzonego miotu to wydarl sie na nas i powiedzal ze to jest nowa odmiana "danio krzywego" czy jakos tak Cheesy od tej pory mowimy na ten sklep w Ostrowie Wlkp. przy ulicy Raszkowskiej o nazwie "Gniewko" "sklep krzywego"
Zapisane
dilayla
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 353



« Odpowiedz #726 : Grudzień 19, 2009, 11:02:24 »

jak poszedlem kiedys z kumplem kupic danio, zeby nakarmic ryby to sprzedawca koniecznie wciskal nam takiego , ktory byl powyginany tak jak to: "~", mial metne oczy i wygladal na bardzo niezadbanego. Jak mu powiedzilismy, że to ryba z uposledzonego miotu to wydarl sie na nas i powiedzal ze to jest nowa odmiana "danio krzywego" czy jakos tak Cheesy od tej pory mowimy na ten sklep w Ostrowie Wlkp. przy ulicy Raszkowskiej o nazwie "Gniewko" "sklep krzywego"
Sama nazwa sugeruje,że raczej nie jest to dobry sklep.''Gniewko'' Gniewamy sie na ryby!  Roll Eyes
Zapisane

Jostein Gaard
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
arti-131
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 427



« Odpowiedz #727 : Grudzień 19, 2009, 16:22:36 »

Jak na mnie wydarłby się sprzedawca nie mając racji to bym go chtba rozszarpał  Wink
Zapisane
Hubikopter
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1023


Moje skromne 620l 200x40x77


WWW
« Odpowiedz #728 : Grudzień 19, 2009, 16:57:44 »

no to teraz lepsza historia w 2 sklepie w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Gimnazjalnej było cos takiego:
Wchodzimy do sklepu i stoi tam pewien pan. My sobie ogladamy ryby, w pewnej chwili kolega pyta sie o piekne gupiki w wystawowym akwarium i mowi: Czy one sa na sprzedaz?? A pan mu odpowiada: Jakbys k***a mały de*ilu dal za nie 20zl to wkladam Ci jednego do worka i wy****laj do domu. A on sie wkurzyl i mowi dobra dam te 20zl. Na to sprzedawca k**a nie pozwalam Ci ich kupic wy*****alaj z mojego sklepu juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cheesy Ja sobie stalem z boku i jaby nie znajac kumpla pytam sie: Jaki srodek polecal pan by na porost roslin, bo mam z tym problem. A pan o dziwo grzecznie odpowiada mi ten (i pokazal preparat z Tetry). Pomyslalem sobie ze za drogi, wiec zapytalem sie o polecany mi przez innego sprzedawce preparat SERA Florena. A on juz nie wytrzymal i mowi: Sluchaj k**a ja Ci polecam ten jak chcesz inny to g****o mnie to obchodzi wy*****aj z mojego sklepu bo Cię szczotką pogonie. Ja tylko wychodząc powiedzialem mu ze zrobie mu taka reklame, ze zbankrutuje. Nie zrobliem mu reklamy, ale ten sklep jest wlasnie w trakcie ostatniej inwentaryzacji i zamykaja go. Nie wiem czy cos go wtedu ugryzlo czy co, ale zeby takie slowa mowic do niepelnoletnich w miejscu publicznym, a przeciez nie mial powodu do zdenerwowaniai na Nas.
Zapisane
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #729 : Grudzień 19, 2009, 17:47:43 »

Ale się uśmiałem Grin Wygląda jak chamstwo z ukrytej kamery, aż niewiarygodne.
Gość mógł dobrze zarabiać, wystarczyło się zareklamować na portalu dla masochistów  Wink
Zapisane
arti-131
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 427



« Odpowiedz #730 : Grudzień 20, 2009, 00:04:04 »

Trudno w to uwierzyć ale historyjka świetna  Grin
Zapisane
asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #731 : Grudzień 20, 2009, 03:32:13 »

Trudno w to uwierzyć ale historyjka świetna  Grin
Mam takie same odczucia;)


Co do historyjek, to pierwszą tropikalną rybkę zakupiłem jak miałem 7 lat poszedłem wtedy do zoologa i poprosiłem o niewymagającą rybkę do 45 l akwa (dodam że akwa ramowe klejone kitem z betonowo-otoczakowym tłem wewnętrznym:)) i co dostałem!!!
Tilapia buttikoferi (po latach doszedłem do wniosku że to była ta ryba)
Potem kupiłem gupiki i inne nieduże rybki i domyślcie się co stało się później:)
...płakałem... to była trauma, a do tego sklepu już nigdy nie wróciłem:D
Zapisane

Hubikopter
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1023


Moje skromne 620l 200x40x77


WWW
« Odpowiedz #732 : Grudzień 20, 2009, 09:44:05 »

Co do historyjek, to pierwszą tropikalną rybkę zakupiłem jak miałem 7 lat poszedłem wtedy do zoologa i poprosiłem o niewymagającą rybkę do 45 l akwa (dodam że akwa ramowe klejone kitem z betonowo-otoczakowym tłem wewnętrznym:)) i co dostałem!!!
Tilapia buttikoferi (po latach doszedłem do wniosku że to była ta ryba)
Potem kupiłem gupiki i inne nieduże rybki i domyślcie się co stało się później:)
...płakałem... to była trauma, a do tego sklepu już nigdy nie wróciłem:D

Domyślam się, że pewnie były smaczne. Ale, żeby pielęgnicowate do 45l :O
Zapisane
badrass
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 744


Mówi sie trudno i płynie sie dalej...


« Odpowiedz #733 : Grudzień 21, 2009, 18:51:47 »

no to teraz lepsza historia w 2 sklepie w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Gimnazjalnej było cos takiego:
Wchodzimy do sklepu i stoi tam pewien pan. My sobie ogladamy ryby, w pewnej chwili kolega pyta sie o piekne gupiki w wystawowym akwarium i mowi: Czy one sa na sprzedaz?? A pan mu odpowiada: Jakbys k***a mały de*ilu dal za nie 20zl to wkladam Ci jednego do worka i wy****laj do domu. A on sie wkurzyl i mowi dobra dam te 20zl. Na to sprzedawca k**a nie pozwalam Ci ich kupic wy*****alaj z mojego sklepu juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cheesy Ja sobie stalem z boku i jaby nie znajac kumpla pytam sie: Jaki srodek polecal pan by na porost roslin, bo mam z tym problem. A pan o dziwo grzecznie odpowiada mi ten (i pokazal preparat z Tetry). Pomyslalem sobie ze za drogi, wiec zapytalem sie o polecany mi przez innego sprzedawce preparat SERA Florena. A on juz nie wytrzymal i mowi: Sluchaj k**a ja Ci polecam ten jak chcesz inny to g****o mnie to obchodzi wy*****aj z mojego sklepu bo Cię szczotką pogonie. Ja tylko wychodząc powiedzialem mu ze zrobie mu taka reklame, ze zbankrutuje. Nie zrobliem mu reklamy, ale ten sklep jest wlasnie w trakcie ostatniej inwentaryzacji i zamykaja go. Nie wiem czy cos go wtedu ugryzlo czy co, ale zeby takie slowa mowic do niepelnoletnich w miejscu publicznym, a przeciez nie mial powodu do zdenerwowaniai na Nas.

Oj zamknąć mnie z tym gościem w tym jego sklepie na 1-2 min. ...bezcenne Wink
Zapisane

Było.... wiele baniaków ale najbardziej tęsknię do tego pierwszego, gdzie nie miałem żadnych doswiadczeń, a każdy nowy listek zielska cieszył, aż serducho kołatało.
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #734 : Grudzień 28, 2009, 17:52:10 »

Święta, święta i po świętach. Dowiaduję się, że córka sąsiadów dostała w prezencie welonkę w 5 l kuli. Dla jednej ryby filtr nie jest potrzebny, nie jest potrzebne oświetlenie i rośliny, tak uważa właścicielka sklepu (również właścicielka własnego akwarium 400 l, gdzie pewno obowiązują inne zasady).
Kto tu kogo robi w konia i na czyją prośbę? Dzieje się to pewno na uporczywą prośbę klientów zachęconych przez telewizję po obejrzeniu wielu takich kul w programach dla dzieci np. widziałem taką w sobotę w Ulicy Sezamkowej, więc wiem o czym mówię.
Pozostaje smutek i walka z wiatrakami.
Zapisane
Strony: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: