Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 312271 razy)
Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #660 : Maj 07, 2009, 14:12:54 »

Cytuj
Chłopak się naczytał gazet dla dzieci i też chciał sfotografować akwarium przed i po zmianie, ale coś nie wyszło.
W sumie sprzedaje: przyssawkę, korek lipowy w strzykawce, kawałek węża, zawór przeciwzwrotny i chyba 2 korki do butelek  Grin oraz technologię!

Ale zobaczcie ilu ma chętnych Wink
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
mati1234
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 192



« Odpowiedz #661 : Maj 14, 2009, 20:47:52 »

Mojej siostrze sprzedawczyni w skepie wcisnęła do akwa 25l ( nie 250 tylko 25 ) 2 skalary, 1 gurami , 1 brzankę rekinią , dużego suma, zbrojnika niebieskiego , 2 platki i 1 samiczkę bojownika...
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane


http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=26022.0


Zapraszam do komentowania mojego akwa!!!
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #662 : Maj 14, 2009, 21:06:18 »

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
No to rzeczywiście jest z czego się cieszyć...
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
tlingit
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #663 : Maj 18, 2009, 12:29:54 »


Zauważyłem, że nigdy nie mówią całej prawdy lecz tylko część. Poprostu chcą doprowadzić do tego, aby jakaś rybcia wykitowała w naszym akwa. i żebyśmy kupili następne. Oczywiście pewnie są sprzedacy, którzy prawidłowo doradzą i nic nie będą ukrywali. Byle sprzedać.
[/quote]

Ja się raz sparzyłam na bojowniku. Właściwie to kupowała go teściowa. Sprzedawca sprzedał go do kuli i powiedział, że w kuli może mieszkać. Padł. Teraz co teraz mam chwile trzymałam w kuli, bo teściowa znów kupiła bojownika tym razem z moim synkiem. Sprzedawca drugi raz zaproponował kulę. Tym razem nie posłuchała i z mamą moją kupiłyśmy akwarium. Niewielkie, ale mały ma gdzie pływać. To prezent od drugiej babci.
Ostatnio poszłam do sklepu zapytać się dlaczego mój bojek się zachowuje jak szalony. Sprzedawca- "nie wiem, chyba to normalne".
Przestaję wierzyć sprzedawcom i zaczęłam szukać w necie.
A propos porad. Jest tu jakieś miejsce na propozycje dobrych lektur?
Znacie jakieś kompetentne książki o labiryntowcach lub w ogóle o rybach? Jest ich dużo na rynku, ale które są warte kupienia i przeczytania?
Zapisane

25l
5 neonków
1 kirysek
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #664 : Maj 18, 2009, 12:40:09 »

tlingit zajrzyj tu: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=7392.0
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
dilayla
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 353



« Odpowiedz #665 : Czerwiec 24, 2009, 08:37:48 »

Ostatnio zauważyłam pewną rodzine w sklepie zoologicznym.Oglądałam wtedy rybki i usłyszałam strzępek rozmowy.
-Mamo! A kupimy im taki?(dziewczyna wskazuje na ogromny zamek)
- Ale przecież masz już taki!
-Nie prawda mam mniejszy!
-Dobrze kupimy tylko jeszcze musimy kupić większe akwarium (matka wskazuje ręką na 25 litrowy zbiornik)


Sądząc po wielkości  zamku rybka będzie miała jakieś 2 l przestrzeni do pływania...:/
Zapisane

Jostein Gaard
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #666 : Czerwiec 24, 2009, 13:03:34 »

dilayla a gdzie tu widzisz ze sprzedwca robi w konia ?
Mamusia placi bo dziecko chce, sprzedawca podaje i kasuje  Grin
Zapisane

matka siedzi z tyłu
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1554



WWW
« Odpowiedz #667 : Czerwiec 24, 2009, 13:18:17 »

Znacie jakieś kompetentne książki o labiryntowcach lub w ogóle o rybach? Jest ich dużo na rynku, ale które są warte kupienia i przeczytania?

Andrzej Sieniawski "Ryby labiryntowe"
Zapisane

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
dilayla
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 353



« Odpowiedz #668 : Czerwiec 24, 2009, 14:55:20 »

gina2006 no w sumie racja ale też wina sprzedawcy,że nie zwrócił uwagi tylko sprzedał :/
Zapisane

Jostein Gaard
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #669 : Czerwiec 24, 2009, 17:01:20 »

gina2006 no w sumie racja ale też wina sprzedawcy,że nie zwrócił uwagi tylko sprzedał :/
A co to sprzedawce obchodzi ?
Dla niego najlepiej by bylo gdyby mamusia kupila wszystkie zamki jakie mial w sklepie, a co ona z nimi zrobi to juz nie jego problem.
A jesli jeszcze nie jest wlascicielem sklepu tylko pracownikiem to nawet zwracanie uwagi w takim wypadku nie jest wskazane - mozna stracic prace  Tongue
Zapisane

Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #670 : Czerwiec 24, 2009, 17:12:35 »

Pamietam jak dawno temu (5 lat?) kupilam bojowniki do kuli. Na pytanie "czemu one sie gryza?" uslyszałam "one tak maja, jak sa glodne to sie gryza". Sklep juz nie istnieje, kula lezy zakurzona w szafie, a ja dopiero teraz zdaje sobie sprawe jakie to bylo glupie wytlumaczenie.
Fakt zwrócic uwage zawsze mozna. Czlowiek zobaczy rybie w kuli i mysli, ze tak jest dobrze. Jak dziecko beczy, ze chce rybke to mu wszystko jedno. Jedni slowa nawet nie pisna na temat, byle sie bojownika pozbyc, a jeden odwazy sie raz zwrócic uwage.
"Bojownika powinno sie trzymac w mineralce" - tez dobre.
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #671 : Czerwiec 24, 2009, 17:20:50 »

Ja nie wiem dlaczego tak wielu ma pretensje do sprzedawcow, oni sa od tego by sprzedawac i to jak najwiecej - bo z tego zyja.
A w gestii kupujacego jest wiedziec co kupuje i po co !
To kupujacy ma obowiazek wiedziec jakie warunki ma miec zywe stworzenie ktore kupuje lub juz ma i chce cos do tego dokupic !
Zapisane

Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #672 : Czerwiec 24, 2009, 17:23:19 »

No tak popieram, ale to jest watek do "mania pretensji" wlasnie. Smiley
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
dilayla
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 353



« Odpowiedz #673 : Czerwiec 24, 2009, 17:30:31 »

To jest zastanawiające.No bo przecież jak nam wcisną załóżmy welona do kuli bez w ogóle osprzętu to wychodzi o wiele taniej niż jakbyśmy kupili 100 l akwa z osprzętem roślinami i wszysktim....Ciekawe...
Zapisane

Jostein Gaard
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #674 : Czerwiec 24, 2009, 17:35:26 »

To jest zastanawiające.No bo przecież jak nam wcisną załóżmy welona do kuli bez w ogóle osprzętu to wychodzi o wiele taniej niż jakbyśmy kupili 100 l akwa z osprzętem roślinami i wszysktim....Ciekawe...
Kazdy chetniej kupi tanszy i mniej klopotliwy towar. Potrzeba kupna filtra (dodatkowy koszt) czy znalezienia "duzo" miejsca czesto odstrasza od kupna. Pozatym szybko wtedy przyjdziesz po kolejna rybke. Jesli ktos sie nawet pofatyguje by cos poczytac to szybko poleci po akwarium i juz kolejny sprzedany towar.
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
Strony: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: