Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 312254 razy)
FighterMan
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 423


Kocham Ramirezy!!!


« Odpowiedz #645 : Kwiecień 12, 2009, 18:45:44 »

sory, przez przypadek nacisnąłem 2 hehe Grin A z gatunków to na pewno Rc; Amano; orange; cr; HUMMEL; sp GREEN; BABAULTI; krewetki czyszczące; raz widziałem white pearl!
Zapisane

Lemur4
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


« Odpowiedz #646 : Kwiecień 13, 2009, 01:05:44 »

Jeżeli sprzedawca w sklepie oszukuje,wprowadza kupującego w błąd,lub w inny sposób nieuprzejmie nas obsługuje..to prosta sprawa.... W takim sklepie nie robi się już nigdy więcej żadnych zakupów.!!! Za moje ciężko zarobione pieniądze oczekuje profesjonalnego i rzetelnego podejścia do klienta. Sprzedawca może się pomylić ludzka rzecz,ale powinien sie do tego przyznać,przeprosić ,wyjaśnić.... wtedy sprawę można uznać za niebyłą.
Zapisane

Nie oglądam TVN -u...Tańca z gwizdami,M- jak Miłość ..kołków Mroczków,Chichopków,Wojewódzkich, Majewskich Pochanków, Durczoków.....zamiast Telewizji Taniej Sensacji oglądam - wodny świat i moje aqu 112 Low Tech i 45 l LT
Lemur4
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


« Odpowiedz #647 : Kwiecień 13, 2009, 01:49:32 »

W markecie to można sobie kupić co najwyżej termometr ew siatkę do ryb Smiley....
Polecam sklep na winogradach os.Zwycięstwa (P-ń)... Profesjonalne podejście do akwarystyki,sympatyczna pani podpowie ,doradzi,porozmawia.Z przyjemnością robi sie tam zakupy i chętnie wraca ponownie. Polecam wszystkim ten sklepik !
Zapisane

Nie oglądam TVN -u...Tańca z gwizdami,M- jak Miłość ..kołków Mroczków,Chichopków,Wojewódzkich, Majewskich Pochanków, Durczoków.....zamiast Telewizji Taniej Sensacji oglądam - wodny świat i moje aqu 112 Low Tech i 45 l LT
MichcioRoslina
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876



« Odpowiedz #648 : Kwiecień 14, 2009, 15:47:39 »

Sorry że się wtrącę ale temat wątku to:
"Jak sprzedawcy robią w konia?"
A nie:
"Kto ma lepszego sprzedawce/sklep"
Zapisane
FighterMan
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 423


Kocham Ramirezy!!!


« Odpowiedz #649 : Kwiecień 14, 2009, 16:24:53 »

43 strony zajmująprzestrogi, więc już wiedzą czego się ustrzegać. 1 strona zajmuje pochwały żeb nie zatracać nadziei e sągdzieś dobre sklepy papa
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #650 : Kwiecień 14, 2009, 17:23:48 »

FighterMan  wystarczylo poszukac  Tongue  http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=21276.0
Zapisane

Chester2008
Zainteresowany
**
Wiadomości: 150



« Odpowiedz #651 : Kwiecień 24, 2009, 18:07:50 »

Ja w sklepie ,,Buldog"  we włocławku częssto kupuje rybki bo są u nich zdrowe i w świetnej formie...
Ale do rzeczy zawsze obsługuje mnie taki miły pan ale tym razem go nie było...
Był taki drugi młody poprosiłem go o molinezje Black Moly samice tylko całą czarną  jeśli można(powiedziałem)
Po czym facet wyciąga całą czarną Moli...OK miałem już ten gatunek i mówie kolowi że to mi wygląda na samca...
On na to że na bank samice ide do kasy i się jeszcze dopytałem szefa sklepiku(chyba jest szefem) czy to samica bo mi nie wygląda...
A on na to że jeśli to samica to on tańczy w balecie...
Okazało się że nie było całych czarnych tylko czarno białe...dlatego pewnie otrzymałem samca^^

P.S:Ten co mi dał samca tak sie zdenerwował że mało ryby z siatki nie wyżucił :wink:
Zapisane



Akwa:
60l-ogólne
25l-dla narybku

Foty Potem
Callanthe
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #652 : Maj 04, 2009, 18:13:09 »

W markecie to można sobie kupić co najwyżej termometr ew siatkę do ryb Smiley....
Polecam sklep na winogradach os.Zwycięstwa (P-ń)... Profesjonalne podejście do akwarystyki,sympatyczna pani podpowie ,doradzi,porozmawia.Z przyjemnością robi sie tam zakupy i chętnie wraca ponownie. Polecam wszystkim ten sklepik !

Lemur4: A gdzie jest ten sklep na os. Zwycięstwa. Może uszło mojej uwadze choć dość często jestem na Zwycięstwa, bo mam tam babcię.
Do rzeczy. W sklepie w Panoramie (P-ń) kupiłam pierwsze moje rybki. Obsługiwała mnie pani (blondynka, radzę jej unikać). Poprosiłam o 3 danio tęczowe, nie dość, że wcisnęła mi 5... to jeszcze zawyżyła mi cenę o dwa razy (za same neonki, 5szt). Po czym po  tygodniu dwa danio mi zdechły...
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2009, 18:23:42 wysłane przez Callanthe » Zapisane
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #653 : Maj 04, 2009, 20:09:52 »

Poprosiłam o 3 danio tęczowe, nie dość, że wcisnęła mi 5... to jeszcze zawyżyła mi cenę o dwa razy (za same neonki, 5szt). Po czym po  tygodniu dwa danio mi zdechły...
A ile Ty masz lat ze prosisz o 3 ktos Ci sprzedaje 5 i to po zawyzonej cenie ? ? ? - znasz cyferki ?  umiesz liczyc ? a moze Ci grozili ?
Zapisane

MichcioRoslina
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876



« Odpowiedz #654 : Maj 04, 2009, 20:28:29 »

Wiesz gina, niektórzy są po prostu tacy nieśmiali. Tez taki bylem. Fakt że było to dawno, ale było.
Zapisane
marek121221
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1095



« Odpowiedz #655 : Maj 04, 2009, 20:30:27 »

A czemu jej nie zwróciłaś uwagi Huh
Zapisane

gg-733380
Callanthe
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #656 : Maj 05, 2009, 13:29:26 »

Chciałam, ale jak już zaczęłam to odwróciła moją uwagę mówiąc o roślinach... No i potem ciągle gadała, aż nabiła w kasie i dała mi paragon... A potem to już tak głupio, się zawracać, ale cóż ma się pecha czasami. Ma to też swoje dobre strony, bo znalazłam super sklep w moim mieście... I już nie muszę jeździć do Panoramy. (:
Pozdrawiam, Callanthe.
Zapisane
szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #657 : Maj 07, 2009, 00:34:01 »

a raczej jak nabijają "w butelkę"


polecam lekturę tej aukcji.

http://www.allegro.pl/item626577089_co2_w_twoim_akwarium_bardzo_tanio_a_skuteczne.html

a zwłaszcza treści i formy przekazu
Zapisane

Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #658 : Maj 07, 2009, 12:15:34 »

Chłopak się naczytał gazet dla dzieci i też chciał sfotografować akwarium przed i po zmianie, ale coś nie wyszło.
W sumie sprzedaje: przyssawkę, korek lipowy w strzykawce, kawałek węża, zawór przeciwzwrotny i chyba 2 korki do butelek  Grin oraz technologię!
Zapisane
miki12101
Zainteresowany
**
Wiadomości: 153

Impossible is nothing


« Odpowiedz #659 : Maj 07, 2009, 13:28:37 »

Przepraszam, że się wtrącam, ale sprzedawca w akwarystycznym jest po to, aby sprzedać ryby(czyli zwykły sprzedawca np. Taki jak w warzywniaku). Często my kupujemy właściwe ryby, a potem mamy pretensje typu "Sprzedawca dał mi złe ryby". Poza tym jak niektórzy przychodzą i mówią "poproszę rybki, które mogą być z gupikami" to skąd on wie jakie tam mamy warunki...
Zapisane
Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: