Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 309218 razy)
jaaasiek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 960



« Odpowiedz #570 : Grudzień 17, 2008, 21:09:39 »

 mi ostatnio pewna pani z zoologa powiedziała że gurami w naturze żywią się neonami dlatego nie można ich trzymać razem
Zapisane

wejdźcie, obejrzyjcie i skomentujcie:

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=22819.0
FighterMan
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 423


Kocham Ramirezy!!!


« Odpowiedz #571 : Grudzień 17, 2008, 21:45:16 »

 
mi ostatnio pewna pani z zoologa powiedziała że gurami w naturze żywią się neonami dlatego nie można ich trzymać razem

Lips Sealed Lips Sealed nawet nie przyszlo mi do głowy że sklepy biorą sprzedawców z ulicy
Zapisane

Pethro
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2391


« Odpowiedz #572 : Grudzień 17, 2008, 23:45:08 »



Lips Sealed Lips Sealed nawet nie przyszlo mi do głowy że sklepy biorą sprzedawców z ulicy

no po studiach zoologicznych to myślę że ludzię mają ambitniejsze plany niż sklep zoologiczny, dlatego zostają ludzie z " ulicy"
Zapisane
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #573 : Grudzień 18, 2008, 00:03:21 »

Hehe racja, niektorzy nadaja sie np. tylko do sprzedawania bulek w sklepie a nie zwierzat... Undecided
Zapisane
Lobuzio
Amator Amator
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79



« Odpowiedz #574 : Grudzień 18, 2008, 00:56:01 »

Z tymi neonami to dobre Cheesy
Zapisane
Piterix
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 908



« Odpowiedz #575 : Grudzień 18, 2008, 08:13:12 »

- Dzień dobry, poproszę 10 razbor boreańskich i 10 klinowych (ja)
- a gdzie one są ? (sprzedawca)
- bo zazwyczaj kolega się tym zajmuje (sprzedawca)
Powadzę go pod akwarium i mówię:
- tu są jedne, a tam (wskazuję drugi koniec sklepu) klinowe (ja)
- aha... a które to (sprzedawca patrząc na razbory boreańskie pływające z galaxy)
- wie pan co, ja też nie wiem (ja - oceniajac szybko sytuację, czy uda się kupić 10 galaxy za 2,5PLN za sztukę)
- a te drugie gdzie są ? (sprzedawca)
- tam - pokazuję na przeciwległą ścianę całą w akwariach
- aha... - sprzedawca jez całkowice zdezorientowany i rozglada się za kolegą... kolega sprzedaje jakiegoś chomika (i powoli kończy)
- widzi pan te ciemniejsze rybki z kropeczkami ? To są galaxy. (ja - wiedząc że raczej skończy się na czekaniu na kolegę... a ten nie wiadomo co ostatecznie wyłowi)
Sprzedawca zabrał się za odławianie, jedna razborka gdzieś wyskoczyła z siatki... W końcu było 10. Potem oczywiście nadmuchał woreczek zawinął i pyta o te klinowe godze są.
- tam (pokazuję i idę pod akwarium)
Stoimy pod akwarium a on się rozgląda wkoło i szuka tych razbor. A akwarium ze 150L a w nim z 200 dorodnych razbor klinowych pływa.
- to tu, te tutaj - pokazuję palcem - z takim czarnym klinem.
- aha, widzę - uradowany zprzedawca odławia ryby, nadmuch*e woreczek wiąże idzie do kolegi daje woreczki, kolega kasuje, wychodzę ze sklepu.

I tak oto nie udało mi się zrobić sprzedawcy w konia... wszytskie razbory okazały się być boreańskimi...
Zapisane

Zapraszam do komentowania mojego baniaka. Ostatnia aktualizacja 08.09.2013 . http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/piterix-900l-ogolne-krotka-relacja-z-zakladania/
MichcioRoslina
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876



« Odpowiedz #576 : Grudzień 18, 2008, 16:31:10 »

Dzisiaj byłem w zoologicznym i wchodzę do sklepu.. rozglądam się .. szukam rybek które facet mi obiecal że sprowadzi (czekam chyba już 2 mies.) no i patrze do akwarium w którym są 3 kiryski panda.. no to mówie pani (młodej, nowy pracownik- tam sie co chwile zmieniają) że chcę te 3 rybki.. i pokazuje które ona się pyta: "brzanki" a ja jaj nie kiryski ona. aaha... (ich niewiedza jest straszna) byly tam też pyszczaki chyba w 40 l ale to inna historia. No to mi mówi że pójdzie jeszcze zobaczyć te rybki na zapleczu. No to idę z nią. Tam jak już opisywalem gdzies stoją ogromne akwaria no i ona tak szuka... w końcu pada pytanie "to te?. wydaje mi się że te" ogólnie rybki fajnie, w dobrej kondycji. Teraz sa jeszcze w woreczku w akwarium (aklimatyzacja) może nie zrobila mnie w konia choć za 3 rybki zaplacilem 15 zl ;/ ogólnie to babka fajna tylko szkoda że biorą ludzi z tak mała wiedzą na temat zwiarzat... osobiscie wiem że wlaściciel się zna ale to chyba raczej oczywiste
Zapisane
Pethro
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2391


« Odpowiedz #577 : Grudzień 18, 2008, 16:56:17 »

Ja kiedyś miesiąc czekałem aż mi hemianthusa m. sprzedawca sprowadzi. A jak już go sprowadził to stwierdził że sprzeda mi sadzonki dopiero jak mu sie rozrośnie Tongue  Lips Sealed od tej pory zaopatruje sie już tylko na Allegro
Po za tym ceny ...
gałązka wywłucznika rdzawego 10zł
garść pelli 30 zł
Subwassertang 50 zł za 5x5cm
3 gałązki hygrophili polyusperma w koszyczku 10 zł
koszyczek zwartki od 20 zł (raz kupiłem za 30 zł bo miał być to bardzo ładny i zadki okaz o 2 kolorowych liściach, niestety do dziś są tylko brązowe i sie ładnie nie wybarwiła Tongue )
Zapisane
lauri24
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1223


Power^^


« Odpowiedz #578 : Grudzień 18, 2008, 20:47:01 »

Byłam dzisiaj w sklepie zoo "meduza"
no i tak...
krewetki
pytam się pani za po ile są red cherry a ona leci przez cały sklep, wraca i pyta się
"rud ery to te czerwone?"
nie mogłam powstrzymać śmiechu...dobijają mnie te kobiety  Roll Eyes
po za tym roślina nazwana przez sprzedawczynie "ośmiornica" kosztuje 180zł
aha...czy ktoś słyszał o mieczyku "mickey mouse"??
bo ostatnio pod taką nazwą były czarne mieczyki z białymi brzuszkami Tongue
Zapisane

112l. Ogólne
30l.- Gupiki, platki
Lobuzio
Amator Amator
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79



« Odpowiedz #579 : Grudzień 30, 2008, 02:01:43 »

Może dla odmiany przykład głupoty kupujących. W szczecinie w Galaxy w zoologicznym jst akwarium słonowodne. Uslyszalem jak sie pani pyta o nemo do kuli.
Zapisane
ss-d
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 234



« Odpowiedz #580 : Grudzień 30, 2008, 14:05:44 »

mi w zoologicznym sprzedano żółwie żółtolice jako czerwonolice
Zapisane

gg: 7086645
woj231
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16

Wprowadzić w Polsce zakaz sprzedaży kul!!!


« Odpowiedz #581 : Grudzień 30, 2008, 18:48:55 »

Ja ostatnio byłem się zapytać w takim nowym sklepie zoolandia w auchan w gdańsku i sprzedawca chciał mi wcisnąć kulę która miała z 3litry i dotego bez grzałki i pompki mogłem spokojnie wpuścić jak to sprzedający powiedział następujące rybki: 3 welonki, 3 gibbicepsy, 10neon inessa i 4kirysy. Ciekawe gdzie bym to wszystko pomieścił;). Porażka totalna już więcej tam nie pujdę napewno!
Zapisane
Irishman
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 199



« Odpowiedz #582 : Styczeń 01, 2009, 20:05:04 »

Witam

Ja mam przyklad cen. W markecie zwir kupilem po 90 gr za kilo( worek ma 20 kilo), ten sam w sklepie zoo kosztuje 4 zeta, ( worki po 1 kg), ale az taka przebitka?

Nie wiem, czy Cie to pocieszy, ale tu gdzie mieszkam  2 kg zwirku  kosztuje 6 euro = 24zl , kilogram kamieni  4 euro = 16zl,  korzen nieduzego rozmiaru, taki, zeby wygladal jakos w 31 litrowym baniaczku  - 10 do 15 euro - 40 do 60zl. Natomiast 75krotny tester no2 kosztuje 70zlotych.
a mieszkam w Dublinie
Zapisane

Tommy Angelo
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 47


:)


« Odpowiedz #583 : Styczeń 01, 2009, 23:01:11 »

W szczecinie w Galaxy w zoologicznym

Są ceny wyssane z palca Smiley Nic tam nigdy nie kupiłem, bo jak patrze na ich ceny to mnie przeraża. Wiadomo centrum handlowe, gdzie by się nie poszło za wszystko ceny... Shocked Ja to traktuje jako muzeum do zwiedzania haha Tongue Sprzedawcy są sprytni to nie ulega wątpliwości, dlatego mając rybki trzeba się w tym temacie chociaż troszkę orientować, a nie kupić aqua, bo np. "Aaaa tutaj będzie ładnie wyglądało akwarium, może sobie kupimy"

Pozdrawiam
Zapisane
woj231
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16

Wprowadzić w Polsce zakaz sprzedaży kul!!!


« Odpowiedz #584 : Styczeń 02, 2009, 10:42:48 »

ja nie wiem czy drogo kupowałem żwir ale płaciłem 14,50 za worek 8,7kg a w małych 2kg paczkach był za 3.90
Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: