Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 309275 razy)
klifort
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #525 : Sierpień 30, 2008, 19:56:05 »

ja wczoraj kupiłem 2 bocje i po w puszczeniu zauwarzyłem białe kropki czy to ospa Huh
Zapisane
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #526 : Sierpień 30, 2008, 19:58:01 »

ja wczoraj kupiłem 2 bocje i po w puszczeniu zauwarzyłem białe kropki czy to ospa Huh
A co to ma wspolnego z tym watkiem?
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #527 : Sierpień 30, 2008, 19:58:22 »

najprawdopodobniej
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #528 : Sierpień 30, 2008, 22:02:18 »

A co to ma wspolnego z tym watkiem?

Ma. Sprzedawca zrobil go w konia, sprzedajac mu chore ryby... Marzyciel
Zapisane
IzzY
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 169



WWW
« Odpowiedz #529 : Sierpień 30, 2008, 22:08:12 »

A co to ma wspolnego z tym watkiem?

Ma. Sprzedawca zrobil go w konia, sprzedajac mu chore ryby... Marzyciel

Dokładnie. Na szczęście są też normalni sprzedawcy. Nas raz jeden ostrzegł, że ryby są chore... ale ten wyjątek chyba tylko potwierdza pewną regułę.
Zapisane

Kerran vain haaveeni nähdä sain en pienuutta alla tähtien tuntenut.
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #530 : Sierpień 30, 2008, 22:22:32 »

A co to ma wspolnego z tym watkiem?

Ma. Sprzedawca zrobil go w konia, sprzedajac mu chore ryby... Marzyciel
A moim zdaniem nie ma. Nie ma w tym poscie zadnego nawiazania do sprzedawcy.

Raczej sam się nie obsłużył i nie zapłacił sam sobie. Pewnie ktoś mu w tym pomógł - sprzedawca, który wyraźnie przemilczał fakt... lub wykazał się brakiem zainteresowania... Nie czepiajmy się już o to. Fakt jest jeden. Nikt nie powinien sprzedawać chorych ryb...
Moze i tak a moze nie. Nie ma o tm informacji w tamtym poscie wiec nie wiem skad tak daleko idace wnioski z waszej strony.
Nie czepiajmy się już o to. Fakt jest jeden. Nikt nie powinien sprzedawać chorych ryb...
Co racja to racja  papa
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2008, 22:47:55 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
IzzY
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 169



WWW
« Odpowiedz #531 : Sierpień 30, 2008, 22:44:59 »

A co to ma wspolnego z tym watkiem?

Ma. Sprzedawca zrobil go w konia, sprzedajac mu chore ryby... Marzyciel
A moim zdaniem nie ma. Nie ma w tym poscie zadnego nawiazania do sprzedawcy.
Raczej sam się nie obsłużył i nie zapłacił sam sobie. Pewnie ktoś mu w tym pomógł - sprzedawca, który wyraźnie przemilczał fakt... lub wykazał się brakiem zainteresowania... Nie czepiajmy się już o to. Fakt jest jeden. Nikt nie powinien sprzedawać chorych ryb...
Zapisane

Kerran vain haaveeni nähdä sain en pienuutta alla tähtien tuntenut.
matka siedzi z tyłu
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1554



WWW
« Odpowiedz #532 : Sierpień 31, 2008, 09:36:19 »

Wystarczy 10 minut poszukać w necie informacji o bocjach, żeby przeczytać, że prawie zawsze w pierwszym okresie po zakupie  chorują na ospę.
Zapisane

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
agula
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #533 : Wrzesień 06, 2008, 18:49:44 »

Powiem Wam, że sprzedawcy to okrutne bestie! W ogóle nie myślą o rybce, tylko o portfelu! A mianowicie. Dzisiaj odwiedziłam sklepik akwarystyczno-wędkarski w centrum handlowym w poszukiwaniu ampularii (jak napisałam z błędem to wybaczcie Wink i przy okazji zapytałam się o małą rybkę, niestadną do malutkiego akwarium. W odpowiedzi usłyszałam... że kosiarka będzie w sam raz. Ponowiłam pytanie, bo pomyślałam, że sprzedawca po prostu mnie źle zrozumiał. Spytałam sie, czy ta rybka nie będzie za duża. Powiedział mi ,że jak rybka ma warunki to rośnie, jak nie to nie. Wyszłam stamtąd z mieszanymi uczuciami. A poza tym kiedyś w podobnym sklepiku kupiłam 2 samice bojownika. No, przynajmniej wtedy myślałam, że samice. Teraz jestem posiadaczką parki bojowników bezbronnych Wink
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 08:37:07 wysłane przez Emi » Zapisane
Arek0402
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 552


« Odpowiedz #534 : Wrzesień 06, 2008, 19:00:56 »

Ja niedawno kupiłem 8 neonów czerwonych z czego większość nie posiada jakiejś płetwy a jedna ma tylko grzbietową i to jeszcze pogryzioną, ale na szczęście już im powoli odrastają.
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #535 : Wrzesień 06, 2008, 19:01:34 »

to akurat twoje niedopatrzenie ....
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
milkab007
...
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 28


:P


« Odpowiedz #536 : Wrzesień 07, 2008, 13:56:16 »

Ja osobiście uważam ,że sprzedawców można podzielić na kategorie :
- uczciwi - niestety na wyginięciu Smiley
- nie uczciwi - najliczniejsza grupa
- tacy którzy się nie znają , bo np. zdaje im się ,że taka mała rybka nie może być drapieżna/ agresywna
Zapisane

Milena Tongue
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #537 : Wrzesień 19, 2008, 15:00:42 »

Dzis bylem w zologiczny zeby sie zorientowac jakie swietlowki oferuja do mojega akwa. Na pytanie czy sa swietlowki 15W uzykalem odpowiedz ze nie produkuja takich swietlowek i ze chyba mam na mysli 14W bo takie to maja ale 15W to nie  Grin Az mnie zatkalo i nie wiedzialem co odpowiedz bo myslalem ze buchne smiechem Wink Po dłuzeszj dyskusji przekonalem pania ze jednak takie produkuja, musialem tylko podac ich dl zeby babka zajarzyla Wink
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
badrass
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 744


Mówi sie trudno i płynie sie dalej...


« Odpowiedz #538 : Wrzesień 20, 2008, 20:10:01 »

Ha! To jest lepsze u mnie w zoologu pytałem o baniak 200l (wymiar standartowy 100x40x50 ) pani mówi, że takich oni nie sprowadzają, bo to niestandartowe wymiary,  ale 160-tka (100x40x40 ) to i owszem może sprowadzić. Poinformowałem ją, że takie dwusetki robi @Wromak, a ona " nie prowadzimy handlu z tą firmą.. pewnie jakaś mały, nowy rzemieślnik"...No Comment, szczenę miałem na podłodze Wink
Zapisane

Było.... wiele baniaków ale najbardziej tęsknię do tego pierwszego, gdzie nie miałem żadnych doswiadczeń, a każdy nowy listek zielska cieszył, aż serducho kołatało.
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #539 : Październik 06, 2008, 21:31:00 »

"trzeba wpuscic troche powietrza" powiedziala pani i zaczela dmuchac do foliowej torebki z rybka...
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: