Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 312245 razy)
MarteQ15
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 426


« Odpowiedz #510 : Sierpień 07, 2008, 21:10:04 »

 Grin
A w Oleśnicy trzeba uwazac na karme po terminie  Lips Sealed
Dotyczy sie to sklepu koło wiezienia jak i na ulicy Kilinskiego  papa
Pozdro dla akwarystow z Oleśnicy 30 km od Wroclawia,  Good !
Zapisane
bellatrix159
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 34


« Odpowiedz #511 : Sierpień 09, 2008, 12:00:59 »

nie dawno byłam z kumpelą szukać po zoologicznych jedzonka w jednym z nich jakies malzenstwo chciało kupic prezent-zwierzaka po kilku gryzoniach babka pokazała im bojowniki i (o mamo!! Shocked) powiedziała ze bojki potrzebuja takiego malutenkiego akwa (mniej wiecej 0,5 l wody) "a najlepiej zeby to byla kula mu wystarczy tylko dawac jesc i zmieniac wody to moze byc nawet zwykla woda z kranu" (!!!!!!!) Shocked Shocked Shocked serdecznie odradzam kupowania ryb i innych rzeczy (nie mówiąc o tym jakie tam sa zasyfione akwaria) w wodzisławskim sklepie zoologicznym kolo rynku (nie chodzi o pupila ani fishinga)
Zapisane
Tigerek
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113


Jedne z najsłodszych na świecie ...


« Odpowiedz #512 : Sierpień 11, 2008, 15:45:25 »

Ja gdy byłam w dużym sklepie ( pół piętra jest w akwarystyce) to musiałam pani tłumaczyć co to kotnik ;/ Undecided Bo jak się zapytałam czy je tu dostanę to pani zrobiła wielkie oczy i pytała się mnie co to jest  Lips Sealed
Zapisane

Tyle pytań a tak mało czasu ...
lauri24
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1223


Power^^


« Odpowiedz #513 : Sierpień 11, 2008, 16:00:37 »

w tesco w zielonej górze odradzam wchodzić...kobiety nie znają sie na akwarystyce...w sklepie o nazwie "meduza" ,kobita powiedziała mi że idealnym miejscem dla bojka jest kula mniejsza od zaciśniętej pięści....normalnie załamka...kasjerka bardziej znała się na rybach niż sprzedawczyni przy akwariach... pani zdziwiła się jak kupowałam kotnik bo dla niej romnożenie bojowników to coś niespotykanie niesamowitego...ja sie nie dziwie skoro cała półka wyłożona bojkami w kubkach a jedyny bojek z wolną przestrzenią siedzi w kuliprzy kasie z jaskrawo czerwonym żwirkiem,który one polecają... Lips Sealed
Zapisane

112l. Ogólne
30l.- Gupiki, platki
BeStol
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 422


« Odpowiedz #514 : Sierpień 11, 2008, 18:04:17 »

Pomijając skład, który zaproponowano mi w sklepie do akwarium 140litrów Wściekły, sprzedawca:
- doradzając wprowadzenie zakupionych rybek do akwarium: "pani blisko mieszka, to nic się rybkom nie stanie, proszę tylko od razu, jak najszybciej  w domu wlać wodę
  wraz z rybkami   do akwarium (..) tak tak, razem z wodą, one są jakiś czas w tej wodzie i to ich takie naturalne środowisko"
- doradzając przeprowadzenie podmiany wody "przy każdej podmianie należy dodać MFC"
- tłumacząc fakt, iż poprzednio zakupiona bocja była chora (jako niedoświadczona białe kropki zauważyłam dopiero po wpuszczeniu rybki do akwarium: "no tak, to musiała
   się zarazić od Pani rybek".
I co ja wtedy na to? Grzecznie łyknęłam wszystko Embarrassed.
I na koniec, sprzedawca tłumacząc fakt trzymania bojowników w kubeczkach: "no wie pani, w naturalnym środowisku to one żyją w ściekach"

I coś nowego z dnia dzisiejszego - 13.08.2008r. (nie uwierzyłabym, gdybym przy tym nie była). Pan z synem informują sprzedawcę o chęci zakupienia do kuli glonojada (zbrojnika niebieskiego). Pan wybiera sporą sztukę ok 8cm, mniejszych nie chciał. Sprzedawca pakuje. Pan zatrzymuje się przy brzankach. Sprzedawca dostaje olśnienia i tłumaczy, że brzanki do kuli to nie bardzo. Pan z dumą stwierdza, że ma dużą kulę, z całym osprzętem, że rybki hoduje od dawna. Sprzedawca pakuje 4 brzanki. O tyle mi przykro, ze zbrojniki do sklepu gratisowo zawozi moja znajoma z własnej - niezaplanowanej i niemożliwej do opanowania hodowli. Jutro poinformuję Ją o tym, gdzie trafiają jej dotychczasowi podopieczni. Dotąd słyszałam o wielu niemądrych pomysłach obsadzania rybkami kul, ale wierzcie mi, o takim jeszcze nie (pomijając fakt, iż trzymanie jakiegokolwiek stworzenia w kuli jest niemądre). Chcę też powiedzieć, że pisząc to co właśnie napisałam, wcale nie było mi do śmiechu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2008, 01:34:09 wysłane przez BeStol » Zapisane

375 litrów
MichcioRoslina
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876



« Odpowiedz #515 : Sierpień 12, 2008, 08:36:20 »

"no wie pani, w naturalnym środowisku to one żyją w ściekach"


Haha dobre w ściekach, dobre  Wściekły
Zapisane
Lizz
Nowy
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #516 : Sierpień 23, 2008, 20:41:04 »

To mi może nie tyle kit wciskali, co pokazali swoją wiedzę o rybkach. W akwartystycznym przy Kilińskiego w OLEŚNICY kupiłam parkę molinezji. To znaczy tak mi się zdawało. Nie miałam duzo czasu, więc migiem do domu. Dopiero tam zauważyłam, że dostałam dwoch samców. Na drugi dzień znów wycieczka do sklepu i wymiana jednego na samicę. Nie zwróciłam uwagi i w domu co? Znów chłopiec. Poszłam trzeci raz zła jak nie wiem i palcem jej pokazuję, która to samiczka. Teraz myślą, że się wymądrzam i mnie tam nie lubią :x No cóż:)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 20:53:09 wysłane przez Lizz » Zapisane
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #517 : Sierpień 23, 2008, 22:33:25 »

No to kiepska mialas sytuacje. Mi sie zdazylo kupic otoski, ktore wg. sprzedawcy byly mlodymi kosiarkami. Kosiarki byly tam tansze, wiec tylko na tym zyskalem. Oczywiscie bylem swiadom co kupuje. Marzyciel
Zapisane
rybaczka_xD
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 42



« Odpowiedz #518 : Sierpień 25, 2008, 14:46:31 »

Ja chodze do tego samego sprzedawcy.Ja mu ufa on mi zawsze pomoga i nigdy by mi trefnego towaru nie wcisnął.I zawsze mi na pytania odpowiada i wgl. TTrzeba trafic na dobrego sprzedawce któremu nie tylko chodzi o kase  Tongue
Zapisane

Pozdro Kinia Smiley
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #519 : Sierpień 25, 2008, 14:51:16 »

Rybaczko, biorąc pod uwagę Twoją obsadę w akwarium to zastanowiłabym się nad tym sprzedawcą.
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
lauri24
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1223


Power^^


« Odpowiedz #520 : Sierpień 25, 2008, 14:52:29 »

jeśli chodzi o dobrych sprzedawców, w zielnej górze na ul.ptasiej jest jeden z największych sklepów zoologicznych, w którym pan potrafi doradzić DOBRZE co do obsady i wogóle...pan odradził mi kupowania pyszczaków do moich 112l. (planowałam mieć pyszczaki i papuzie) ale naszczęście się rozmyśliłam, bo papuzie drogie a 2 papuzie i 4 pyszczaki nijak by wyglądały w moim akwarium, polecam ten sklep i gdyby ktoś był z zielonej góry to tam jest chyba najlepiej Cheesy
Zapisane

112l. Ogólne
30l.- Gupiki, platki
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #521 : Sierpień 26, 2008, 15:10:01 »

Przeczyściłem wątek ze spamu. Na przyszłość proszę trzymać się głownego wątku
Zapisane

speedeecat
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 530


http://www.moja-akwamania.za.pl


WWW
« Odpowiedz #522 : Sierpień 26, 2008, 15:32:17 »

jeśli chodzi o dobrych sprzedawców, w zielnej górze na ul.ptasiej jest jeden z największych sklepów zoologicznych, w którym pan potrafi doradzić DOBRZE co do obsady i wogóle...pan odradził mi kupowania pyszczaków do moich 112l. (planowałam mieć pyszczaki i papuzie) ale naszczęście się rozmyśliłam, bo papuzie drogie a 2 papuzie i 4 pyszczaki nijak by wyglądały w moim akwarium, polecam ten sklep i gdyby ktoś był z zielonej góry to tam jest chyba najlepiej Cheesy

Przyłączam się do opinii śmiało można powiedzieć że sklep prowadzą miłośnicy i zarazem profesjonaliści a oto strona sklepu http://www.faunostyl.pl
Zapisane

dilayla
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 353



« Odpowiedz #523 : Sierpień 28, 2008, 14:27:36 »

Jak chciałam sie spytać czy zna ktoś dobry sklep niedaleko Sosnowa lub Katowic?
Zapisane

Jostein Gaard
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #524 : Sierpień 28, 2008, 14:29:26 »

Jak chciałam sie spytać czy zna ktoś dobry sklep niedaleko Sosnowa lub Katowic?

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=4677.0 odpowiedni watek na tego typu pytania Wink
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: