Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 309277 razy)
memozee
tańcząca z welonem
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 117



« Odpowiedz #450 : Marzec 29, 2008, 14:51:20 »

rozmowa zasłyszana wczoraj w sklepie:
-czy złote rybki moga  być w kuli?
-ale to zależy w jakiej...
-6l
-a, to spokojnie, tylko trzeba często wode wymieniać(...)

na szczęście  w sklepie nie można było płacić kartą i rybka (na razie) nie powędrowała do kuli
Zapisane

zbieram na szczęście, kto się dołoży? Wink

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
Zielony3103
Nowy
*
Wiadomości: 33


« Odpowiedz #451 : Kwiecień 01, 2008, 14:23:57 »

Myślę że niektórzy sprzedawcy nawet w konia nie robią tylko nie wiedzą czy np. można trzymać gurami w akwa 20l  Grin Grin Grin
Zapisane

suselek72
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 58


« Odpowiedz #452 : Kwiecień 06, 2008, 20:57:51 »

dokładnie, zgadzam się z przedmówcą to wszystko to brak wiedzy i chęć zaimponowania lub też brak wiedzy i brak chęci aby nie wyjść na i...tę przed klientem, kilka tygodni temu kupowałam kiryśniki dla szwagierki i mówię dzień dobry poproszę kiryśniki na co sprzedawczyni to są sumy bo mają wąsiki na co ja że to w rodzinie może i jest ale to kiryśnik plamisty- pani zrobiła się czerwona zdjęła bez słowa karteczkę z nazwą i udała się do lady z rybkami ciekawe czy ta lekcja pomogła  Grin wiecie nie kłóciłabym się gdybym nie hodowała wcześniej tych ryb, można nie wiedzieć nazwy łacińskiej gatunkowej czy w jakiej rodzinie jest ryba ale nadać nazwę bo ryba ma wąsiki?Huh
Zapisane
akwes
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 13


.
« Odpowiedz #453 : Kwiecień 08, 2008, 19:57:11 »

.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2015, 17:16:59 wysłane przez akwes » Zapisane
Los_1988
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 168


Moje GG: 6928749


WWW
« Odpowiedz #454 : Kwiecień 08, 2008, 21:52:31 »

Akurat gdy byłem w zoologu, do sklepu weszło dwoje młodych ludzi (chyba małżenstwo).
Odrazu  Stwierdziłem że są początkujący. Wybrali akwa 96 L.
Sprzedwaca podał ceny akwa, pokrywy, tła do tego dodał ze 3 rosliny i korzen.
Sprzedawca zapytał sie jakie rybki sie podobają. Wybrali skalary i Srebrzyce!!!.
Do tego małe kirysy (zaproponował sprzedawca).
Podeszli do lady.
Kobieta pyta: a Tetra Rubin to to... to taki pokarm tak ?? (uśmiech na mojej twarzy)
Sprzedawca: tak to taki pokarm. (wtedy sprzedawczyni zaczęła wykład że bardziej opłaca sie kupic duże opakowanie)
Następnie pani sprzedawczyni musiała zaprezentowac jak działa odmulacz (uśmiech na mojej twarzy Cheesy)
Małżenstwo wyszło ze sklepu w zastanowieniu (raczej ceny akwa pokrywy i filtra Tetry ex 600 ich zniechęciły).
Chociarz i mnie też ceny tam zniechęcają. A ładne rybki to tylko małe paletki (ok 10 cm wys.) cena 70 zl i kiryski.


Ciekawe jak długo by te srebrzyce przeżyły. Smiley
Wogle mnie zastanawia jak długo w sklepie będą
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2008, 21:57:35 wysłane przez Los_1988 » Zapisane

I Love Xiphophorus helleri  Smiley
Plany sie zmieniają Wink
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #455 : Maj 11, 2008, 21:15:36 »

Ja pamiętam jak pewnego pięknego dnia gdy nie miałem pojęcia na temat trzymania rybek udałem sie do zoologa w celu zakupu partnerki dla bojownika Wink Oczywiście gdyby akurat były samice to pani ekspedientka by mi ową sprzedała ale ponieważ byly same samce to wcisneła mi taką szklana rybke która według pani ze sklepu miała byc idealnym towarzyszem dla bojka. Według eskpedientki miał do niej podpływać, stukać w nia, sie ganiać itp. Jednak nic takiego nie bylo i ta zabawka nie wzbudziła nawet najmniejszrgo zainteresowania bojownika!
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
19maciej19
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 244


Akwarystyka hobby na całe życie


« Odpowiedz #456 : Maj 13, 2008, 15:38:13 »

Mi w sklepie w Kruszwicy
sprzedawca wcisnął 3 Welony do 12l
powiedział że mogę kupic jeszcze inne ryby
a ja uwieżyłem i kupiłem 2 kiryski i 3 gupiki

Chyba nie muszę pisać jak wyglądała woda na drugi dzień i ile miałem ryb
Zapisane

63l Roślinne
Obsada w budowie Cheesy
Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #457 : Maj 21, 2008, 21:53:06 »

(frag, mojego innego posta ale tu pasuje)
Ostatnio byłam świadkiem takiego zdarzenia: Pani w zoologicznym wyciąga gupika a on pach! i wypadł na podłogę.
Pani się uśmiecha "No wiedzą państwo one wyskakują jak głupie i właśnie dlatego nazywają się głupiki

Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
driwer88
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 143



« Odpowiedz #458 : Maj 21, 2008, 22:26:16 »

Ja byłem świadkiem jak sprzedawca wcisną  ludziom trzciniaka dość już sporego to akwa 60L bo sie pytali go czy nie będzie za małe a oni kupili trzciniaka i 10 neonów z tego co widziałem masakra
Zapisane

Na razie 36L w przygotowaniu 200L

moje 36L
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=15403.0
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #459 : Maj 21, 2008, 22:30:28 »

Ja byłem świadkiem jak sprzedawca wcisną  ludziom trzciniaka dość już sporego to akwa 60L bo sie pytali go czy nie będzie za małe a oni kupili trzciniaka i 10 neonów z tego co widziałem masakra
Po wpuszczeniu tych neonow mogli powiedziec trzciniakowi: smacznego Wink.
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #460 : Maj 21, 2008, 22:32:36 »

Ja pamiętam jak pewnego pięknego dnia gdy nie miałem pojęcia na temat trzymania rybek udałem sie do zoologa w celu zakupu partnerki dla bojownika Wink Oczywiście gdyby akurat były samice to pani ekspedientka by mi ową sprzedała ale ponieważ byly same samce to wcisneła mi taką szklana rybke która według pani ze sklepu miała byc idealnym towarzyszem dla bojka. Według eskpedientki miał do niej podpływać, stukać w nia, sie ganiać itp. Jednak nic takiego nie bylo i ta zabawka nie wzbudziła nawet najmniejszrgo zainteresowania bojownika!

to najgłupsza rzecz jaką słyszałem w życiu Cheesy:D:D:D:D:D
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #461 : Maj 21, 2008, 22:37:38 »

to najgłupsza rzecz jaką słyszałem w życiu Cheesy:D:D:D:D:D
Może i najgłupsza ale prawdziwa!  Roll Eyes Embarrassed
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
driwer88
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 143



« Odpowiedz #462 : Maj 21, 2008, 22:45:43 »

Ja byłem świadkiem jak sprzedawca wcisną  ludziom trzciniaka dość już sporego to akwa 60L bo sie pytali go czy nie będzie za małe a oni kupili trzciniaka i 10 neonów z tego co widziałem masakra
Po wpuszczeniu tych neonow mogli powiedziec trzciniakowi: smacznego Wink.
właśnie to chciałem przez to powiedzieć he he
Zapisane

Na razie 36L w przygotowaniu 200L

moje 36L
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=15403.0
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #463 : Maj 21, 2008, 22:49:32 »

Ja byłem świadkiem jak sprzedawca wcisną  ludziom trzciniaka dość już sporego to akwa 60L bo sie pytali go czy nie będzie za małe a oni kupili trzciniaka i 10 neonów z tego co widziałem masakra
Po wpuszczeniu tych neonow mogli powiedziec trzciniakowi: smacznego Wink.
właśnie to chciałem przez to powiedzieć he he
Co jednak nie zmienia faktu ze 60l to nie zbiornik dla trzciniaka Wink
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
driwer88
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 143



« Odpowiedz #464 : Maj 21, 2008, 23:03:25 »

z ego co wiem to trzciniak powinien mieć akwa około 200L i często karminy żywym pokarm
Zapisane

Na razie 36L w przygotowaniu 200L

moje 36L
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=15403.0
Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: