Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1] 2 3 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: Internetowe sklepy zoologiczne  (Przeczytany 134488 razy)
malwinast
Nowy
*
Wiadomości: 4


« : Kwiecień 02, 2006, 13:02:10 »

szukam sprawdzoneg i dobrego intenetowego sklepu zoologicznego
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2006, 20:07:17 wysłane przez Sebastian » Zapisane
A-smi
Robert
Global Moderator
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1237



« Odpowiedz #1 : Kwiecień 02, 2006, 17:36:08 »

Jak do tej pory kupowalem w trzech sklepach: um-um, u mysiara i w rabaciku. NIe bylo zadnych sensacji.
Zapisane

pozdrawiam
asmi
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 02, 2006, 17:37:47 »

W um-um jednak czeka się bez końca na realizację zamówienia. Nie wiem jak w pozostałych.
Zapisane
Sebastian
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2201



« Odpowiedz #3 : Kwiecień 02, 2006, 22:02:17 »

Od dłuzszego czasu kupuje w poniższym sklepie, szybka realizacja, towar i obsługa ok. Ceny też nie najgorsze

http://sklep-zoo.com/sklep/
Zapisane


385 l - dyskowce
Ewelinka23
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 100



WWW
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 03, 2006, 07:17:45 »

Polecam www.swiatzwierzat.com.pl , naprawde dobry i przedewszystkim tani sklep internetowy... Ja sama osobiscie robilam zakupy i zawszwe jak najbardziej bylam zadowolona... :!:  Smiley
Pozdrawiam
Zapisane

www.malawiforum.pl
ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI
MALAWI, TANGANKA, INNE BIOTOPY

Akwarium 540L Malawi w trakcie zakładania.
TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 03, 2006, 20:19:10 »

Ja osobiscie polecam sklep zoologiczny http://sklep-zoo.com/sklep/ tam kupuje potzrebne mi artykuly nawet spokojnie mozna sobie ponegocjowac ceny jesli sie cos znalazlo taniej pe pewnym czasie mozna spokojnie otrzymac rabat  kontak przez gg lub telefon jak to woli  czego nie ma w sklepie nie martw sie napiszesz do nich i ci zamowia i to nie trwa wieki chyba ze trzeba cos sprowadzic  z poza polandi
Zapisane
Hachi
Nowy
*
Wiadomości: 27


« Odpowiedz #6 : Maj 21, 2006, 15:23:06 »

Z moich skromnych doświadczeń wyniaka, że

 - Super extra wywalony w kosmos jest www.aqva-light.pl z oświetleniem - towar został wysłany w poniedziałek rano a nastepnego dnia po południu już u mnie był - to normalne ?? Wy też tak mieliscie ? Czy to tylko ja mam takie szczęscie ?? Jeśli chodzi o towar to wszystko wporzo.

 - Niezadowolony jestem z um-um.pl - czekam już ponad tydzień i nic - paczka nie dotarła na razie

Teraz wy napiszcie cuś od siebie tak bym na przyszłość mógł kupować tylko w zaufanych sklepach Cheesy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2006, 14:33:06 wysłane przez Sebastian » Zapisane
kafarski
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 21, 2006, 17:38:56 »

ja jestem bardzo zadowolony z um-um. towar zamówiłem w niedzielę wieczorem a już w piątek rano był u drzwi Wink. pewnie różnica w zamówieniu- niektóre łatwiej skompletować.
sklepy jak sklepy ,myślę że trzeba bardziej zwracać uwagę na koszta wysyłki i formy płatności, no i czasem zdarzają się promocje.
Zapisane
Hachi
Nowy
*
Wiadomości: 27


« Odpowiedz #8 : Maj 21, 2006, 18:01:17 »

a doszło komuś z was z aqva - light tak jak mi - zamówiłem w niedzielę wieczorem a we wtorek po południu miałem już w domu Cheesy ??
Zapisane
Ewelinka23
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 100



WWW
« Odpowiedz #9 : Maj 22, 2006, 08:37:33 »

Jak dla mnie najlepszym sklepem jest www.swiatzwierzat.com.pl Sama sie w nim zaopatruje, ceny sa dobre i asortyment bogaty... Polecam.
Zapisane

www.malawiforum.pl
ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI
MALAWI, TANGANKA, INNE BIOTOPY

Akwarium 540L Malawi w trakcie zakładania.
Patryk.ruda
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 260


« Odpowiedz #10 : Maj 22, 2006, 10:33:28 »

ja polecam ten sklep internetowy  www.tarkan.abc24.pl bardzo mila wspolpraca, i szybki czas realizacji Wink

 papa
Zapisane

Komandos
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1528


Zambrów


« Odpowiedz #11 : Czerwiec 25, 2006, 10:24:35 »

Witam!

Chciałbym ustrzec was wszystkich przed tym pożal się Boże sklepem "AkwaZoo" . Na początku wszystko było OK. Przysyłali wszystko to co chciałem i byłem zadowolony. Kiedy zamuwiłem książkę dosyć drogą bo ponad 60zł doszła do mnie wraz z innymi produktami. Otworzyłem ją a tu sie okazało że była w języku angielskim!! Nie byłem o tym informowany. Na stronie ani słówka nie było napisane że książka jest w wydaniu angielskim!! Dopiero teraz łaskawie raczyli umieścić informacje na stronie. To jeszcze szcze nic!! Napisali mi że mogę odesłać książkę. Podali mi adres. Wysłałem i za tydzień przyszła do mnie spowrotem i to w opłakanym stanie. Nie dość że za przesyłkę zapłaciłem 9,50 to jeszcze za zwrot 5,50. Zadzwoniłem do tego całego kierownika i wciskał mi że ja musiałem źle napisać adres!! Żeczywiście źle był wpisany ale to oni sami podali mi taki adres. Telefonicznie powiedział mi na jaki mam wysłać. Wysłałem i ponownie została do mnei odesłana z napisem: "Nie dotyczy skrytek 34" I oczywiście za tę przesyłkę i zwrot również zapłacić musiałem ja. To skandal

Nie polecam tego "sklepu" nikomu. Na początku wszystko ładnie pięknie a co do czego to.... sami widzicie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2006, 18:00:55 wysłane przez Sebastian » Zapisane

Wkrótce 100 litrowa tanganika z muszlowcami Smiley
Kotek92
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 609

Zielona Góra


« Odpowiedz #12 : Lipiec 19, 2006, 22:48:33 »

Czy kupując w w internecie jest taniej ? Np. chce kupić 15kg piasku i czy bedzie mi się opłacać kupowanie niż w w normalnym sklepie zooologicznym ? Teraz co czytam to prawie wszyscy kupują  w internecie jakieś sprzęty i akcesoria. Doliczająć przesyłke + 15kg piasku = czy wyjdzie taniej ?

u mnie w sklepie piasek za 2kg jest po 3,50zł

Pozdro
Zapisane
Sebastian
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2201



« Odpowiedz #13 : Lipiec 19, 2006, 23:12:15 »

Kupno jednego produktu moze okazać się droższym rozwiązaniem, ale za to mozna kupić to co się chce (nie każdy sklep w miejscu zamieszkania ma duzy wybór, zwłaszcza te w mniejszych miejscowościach). Kupowanie piasku w necie raczej wyjdzie drożej, przynajmniej takiej ilości, koszt samej przesyłki do 15 kg w PP to 19 zł.
Zapisane


385 l - dyskowce
kafarski
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipiec 21, 2006, 16:17:27 »

może kup piasek w um-um? tylko że za 400 zł wysyłają na ich koszt ,ciekawe czy wyslali by 250kg za darmo Grin
ale tak na serio to lepiej piasku poszukać w jakichś budowlanych sklepach albo żwirowniach. w obu przypadkach -internet czy składy bydowlane nie ma razcej mozliwości sprawdzenia czy ten żwir nadaje się do akwarium, to znaczy czy nie zmienia tww, ale do niektorych ryb to nawet może pomoc.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do: