Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: AQUAZOO 2008 Poznań - luty  (Przeczytany 9966 razy)
rob
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #45 : Luty 12, 2008, 11:58:40 »

 Zgadzam się z Tobą Seboos w 100%
Organizatorzy dali ciała z przestrzenią.W moim regionie sklepy akwarystyczne to poprostu
zwykła działalność gospodarcza.Dowiedzieć się czegoś konkretnego  Huh to problem , same ogólne
informacje  papa
Zapisane

Pozdrawiam
ROB
TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #46 : Luty 13, 2008, 09:13:38 »

http://akwa-mania.mud.pl/wystawy/poznan/poznan.html
Zapisane
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #47 : Luty 13, 2008, 13:05:42 »

Wieczorem postaram się wrzucić jeszcze nasz zdjęcia.
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
agrest
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 148



« Odpowiedz #48 : Luty 16, 2008, 00:17:40 »

Emi-miała dać zdjęcia wieczorem, ale ich nie dała-chyba się 14-ego znowu zakochała. Ja na te zdjecia poczekam, i Wy chyba też, bo MIŁOŚĆ jest najważniejsza i tak właśnie jest ! ! !    P.S. Do Rybek oczywiście i innych stworzeń TEŻ ! Pozdrawiam Wszystkich !  papa       
Zapisane
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #49 : Luty 16, 2008, 01:02:01 »

Emi-miała dać zdjęcia wieczorem, ale ich nie dała-chyba się 14-ego znowu zakochała. Ja na te zdjecia poczekam, i Wy chyba też, bo MIŁOŚĆ jest najważniejsza i tak właśnie jest ! ! !    P.S. Do Rybek oczywiście i innych stworzeń TEŻ ! Pozdrawiam Wszystkich !  papa       
Sebooos miej się na bacznosci i pilnój Emi - nie bierzcie tego do siebie Smiley
a tak rada ode mnie dla ciebie agrescie, w przciwienstwie do ciebie wielu ludzi tu obecnych ma prace dom rodzine, nie mozesz od nich wymagac ze bedą zyc tylko i wylacznie forum i rybkami, jezeli Emi miała te zdjecia wzucic to napewno to zrobi jezeli nie dzisiaj to jutro,
wiec zastanow sie czasem co i do kogo piszesz,
forum to dzialalnosc SPOŁECZNA - TO NIE JEST PRACA ANI OBOWIĄZEK JAKIS
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 01:07:34 wysłane przez adriano210 » Zapisane

Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #50 : Luty 16, 2008, 07:42:35 »

Praca ... praca i jeszcze raz praca ... ale udało się w  końcu. Żeby nie dublować zapraszam tutaj
http://www.gsa.org.pl/forum/viewtopic.php?t=1163
Zapisane

agrest
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 148



« Odpowiedz #51 : Luty 16, 2008, 09:43:44 »

Cytuj
Sebooos miej się na bacznosci i pilnój Emi - nie bierzcie tego do siebie
a tak rada ode mnie dla ciebie agrescie, w przciwienstwie do ciebie wielu ludzi tu obecnych ma prace dom rodzine, nie mozesz od nich wymagac ze bedą zyc tylko i wylacznie forum i rybkami, jezeli Emi miała te zdjecia wzucic to napewno to zrobi jezeli nie dzisiaj to jutro,
wiec zastanow sie czasem co i do kogo piszesz,
Adriano-czy Ty poważny jesteś.Nie rozrózniasz żartu i uśmiechu od rzeczywistości. Gdzie Ty w mojej wypowiedzi zobaczyłeś jakieś wielkie wymagania. Zbyt poważnie do tego podszedłeś. Chłopie wyluzuj. I rad mi nie dawaj, bp nie jesteś jedyny na tym świecie, który ma obowiązki. Masz bardzo głupie aluzje. 
Cytuj
... praca i jeszcze raz praca ...
dlatego chciałem przypomnieć wszystkim, że nie tylko nią człowiek żyje. Adriano- rozumiałbym Twoją wypowiedż, gdybyś chodził do podstawówki, ale dorosły facet... mimo to pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 10:48:14 wysłane przez Seboos » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: