Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Akwarystyczne pogaduszki « "Akwa Pasja"- przereklamowana firma/sprzedawca
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: "Akwa Pasja"- przereklamowana firma/sprzedawca  (Przeczytany 9395 razy)
Tal
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 450


"Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga."


« Odpowiedz #15 : Styczeń 27, 2011, 08:30:43 »

zapytanie :Rivulus Xiphidius

taką dostałem odpowiedz :
"witam, niestety jej od kilku lat na gieldzie w łodzi nie widziałem kiedys ktos miał ale to nie był import ani hurtownik tylko jakis prywatny hodowca,"

dodam, że pytałem gościa który ma parę ciekawych okazów i wybrałem tak żebyś miał blisko w razie czego to pod nosem niestety odpowiedz j.w.
W poniedziałek kolega jedzie na giełdę do katowic ma mi przywieźć kostkę lipową i EC powiem żeby się rozejrzał dodam także, że w niemczech nie widziałem tej rybki wcale piszę trochę nie na temat ale sam jestem ciekawy tej rybki chcesz to mogę zapytać jeszcze gościa co ma sklep i sam się reklamuje tak, że można u niego nawet zamówić słonia czy żyrafę

ave Wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2011, 08:34:25 wysłane przez Tal » Zapisane

emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #16 : Styczeń 27, 2011, 12:17:41 »

chcesz to mogę zapytać jeszcze gościa co ma sklep i sam się reklamuje tak, że można u niego nawet zamówić słonia czy żyrafę

 Byłbym bardzo wdzięczny

Pzdr
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
Tal
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 450


"Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga."


« Odpowiedz #17 : Styczeń 27, 2011, 15:39:49 »

sam jestem ciekawy jak to u niego z tą reklamą rybka jest mniejsza od słonia żebym mu czasami klina nie zrobił tą rybką Wink no to zobaczymy nic nie obiecuje zlecenie zostało wysłane myślę, że do środy mi coś odpisze to zaraz napisze pozdrawiam
Zapisane

emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #18 : Luty 03, 2011, 18:24:42 »

W dniu dzisiejszym dostałem maila z informacją odnośnie poszukiwanego gatunku.
Artura napisał, żę na obecna chwilę nie udało mu się zdobyć rybek.
 Pytał dostawców niestety nikt nie jest w stanie  określić kiedy ryby będą dostępne.
Przedstawił  również długą i ciekawą listę obecnie dostępnych gatunków.
 Informuję o mailu ponieważ zwyczajna uczciwość tego nakazuje.
Mogę mieć zastrzeżenia co do kontaktu z  firmą, jednakże nie można przedstawiać tylko części zagadnienia.
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #19 : Luty 03, 2011, 20:48:40 »

W dniu dzisiejszym dostałem maila z informacją odnośnie poszukiwanego gatunku.
Artura napisał, żę na obecna chwilę nie udało mu się zdobyć rybek.
 Pytał dostawców niestety nikt nie jest w stanie  określić kiedy ryby będą dostępne.
Przedstawił  również długą i ciekawą listę obecnie dostępnych gatunków.
 Informuję o mailu ponieważ zwyczajna uczciwość tego nakazuje.
Mogę mieć zastrzeżenia co do kontaktu z  firmą, jednakże nie można przedstawiać tylko części zagadnienia.
Fajnie, że się odezwał.
Mimo wszystko kontakt powinien być wcześniej.
Zapisane

bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #20 : Kwiecień 04, 2011, 14:38:03 »

Sam prowadzę małą działalność i wiem ile jest zabiegania z różnymi tematami na starcie. A Artur na poważnie AkwaPasje rozkręcił całkiem niedawno podejrzewam, bo wcześniej po prostu kupował ryby i je odsprzedawał.

Jak mam do niego interes to dzwonię. Potem on oddzwania jak się dowie co i jak - zawsze.
Ja polecam AkwaPasje z całego serca. Ryby zawsze zdrowe, a zamawiam PKP, w takim wymiarze i ilości jak zamówione. Nic mi od Artura nigdy nie zdechło.
Jak ktoś liczy, że mailowo będzie sobie rozmawiał niemalże jak na chat'cie to nic dziwnego.
Jak mnie coś interesuje to dzwonie. Jak zaczepnie wysyłam coś to nie spodziewam się szybkiej odpowiedzi.
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
arsik
Nowy
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #21 : Maj 14, 2012, 11:05:23 »

Witam!
Trafiłem na ten wątek całkowicie przypadkiem, po dość długim czasie jak widać.
Wszystkich niezadowolonych z czasu reakcji na odpowiedź przepraszam, ale mam jedno, "ale". Ktoś pyta o konkretny gatunek ryby więc ja potrzebuję czasu, aby to ustalić gdzie i za ile mogę to dostać. Wysyłając e-mail nie zawsze dostaję odpowiedź za 2-3h, tylko czasem trwa to i tydzień, a czasem wcale. Jak ktoś tu słusznie zauważył jak czasem e-mail ma formę czatu to trudno mi odpowiadać.
Co do wysyłki za kwotę minimalną to ustaliłem ją ze względu na to, aby nie jeździć na dworzec z rybami o wartości 10 czy 25zł! Dojazd na dworzec 10km, przez miasto. Ponadto zapakowanie ryb to też czas, znalezienie odpowiedniego boxa (trudno pakować 1 worek 2l w box 50-60l...). Czasem jeśli jest kilku chętnych w tej samej stacji docelowej odbioru, łączę przesyłkę w jeden box (i od razu zaznaczam, że są ludzie, którzy sobie tego też nie życzą, aby do ich paczki było coś dokładane, pomimo podziału kosztów przesyłki). Skoro nic nie odpisałem to znaczy, że nie było takowej osoby. Wszystko mam zanotowane i jeśli jakas ryba się pojawi, a ktośo nią kiedyś pytał informuję - patrz przykład z A. metae!

Kolejna sprawa to w ub. roku zacząłem adoptować nowe pomieszczenie pod ryby. To kosztowało mnie sporo czasu, biegania i nerwów - pozwolenia, adaptacje itd, itp, bariera administracyjna. Skupiłem się nad tym, tam angażowałem i skupiałem swoją uwagę stąd też może mój opóźniony czas reakcji. trudno też, abym siedział cały czas przy kompie...Kolejna sprawa jeden pyta i chcę konkretnej odpowiedzi więc mu piszę 1-2 zdania konkretne, a nie pitu-pitu, miłe słowa i nic konkretnego nie wynika.
Akwarystyka to też cierpliwość moi mili ;-) Ja jak otrzymam ryby to muszę je zaaklimatyzować, przeprowadzić kwarantanne, a to wymaga czasu i wolę to niż siedzenia przy kompie. Uważam, że NAJWAŻNIEJSZE jest, aby ryba, która dotrze do odbiorcy była zdrowa, przyjmowała pokarm i była w doskonałej kondycji!Poza tym ryby to nie buty gumowe czy skarpety, tylko ŻYWE zwierzęta więc wymagaja odpowiedniego traktowania.

Swoją drogą mam nadzieję, że udało się niecierpliwym zdobyć Rivulus Xiphidius?

Od mają uruchomiłem swój nowy fishroom. Zapraszam wszystkich serdecznie gdyż teraz moja uwaga skupia się bardziej na rybach i obsłudze Klienta, a nie na jego remoncie.
Zapisane

Pozdrawiam
Artur
emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #22 : Maj 14, 2012, 14:45:03 »

No i gitara. Poszło PW.
Popracuj jeszcze nad stronką bo nic tam nie ma.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2012, 14:52:06 wysłane przez emperor » Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: