Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Akwarystyczne pogaduszki « 240 i nie wiem co mam tam zrobic za biotop
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 240 i nie wiem co mam tam zrobic za biotop  (Przeczytany 1699 razy)
bidzis004
Nowy
*
Wiadomości: 8


« : Marzec 15, 2006, 14:27:10 »

akwa 240 fluval 304 potrzebowałbym szafke do tego niech mi ktos podpowie co najlepiej co za ryby wyglądałyby w tym akwa myslałem nad roslinnym i molinezjami black molly ale ludzie mówią ze nie ładnie to wyglądac bedzie nie wiem czy roslinne malawi tropheusy czy roslinne z paletkami niom nie mam za bardzo duzej wiedzy na temat wody w akwarium i nie wiem czy zdołam mojimi zdolnosciami wyhodowac jakies kolwiek duze ryby typu paletki kto mi doradzi co zrobic w takim akwa chętnie kupiłbym tez szafke pood 240 120x40x50 z góry dziekuje za wszytkie wasze chęci do pisania do mnie z góry dziekuje i pozdrawiam czekam na kolejne odpowiedzi dziekuje
Zapisane
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #1 : Marzec 15, 2006, 14:28:44 »

A co Tobie się najbardziej podoba ? Od tego zacznij, akwa ma się Tobie podobać.
Zapisane
Lukaszl
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 157


« Odpowiedz #2 : Marzec 15, 2006, 16:23:40 »

mdramski ma rację. lepiej napisz jak Ty byś to widział a potem można się zastanawiać czy to pasuje czy nie. Wiem że inni twierdzą inaczej ale ja jestem przekonany że paletki to "wyższa szkoła jazdy". Ja bym się jeszcze nie podjął. Jeśli chcesz dużo roślin to pyszczaki odpadają bo biotop malawi to kua kamieni raczej bez roślin. A może dużo roślin i 200 neonek do tego? Smiley
Zapisane

70litrów
brzanki różowe
brzanki sumatrzańskie
kirysy spiżowe
zbrojnik niebieski

please kliknij tylko: http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=44573
bidzis004
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #3 : Marzec 15, 2006, 18:33:12 »

no fakt ze do malawi nie daje sie roslin nie podobaja mi sie zabardzo neonki wolałbym molinezje black mollky najchętniej kupiłbym jakies rybcie od chodowcy ze sląska z powyzszych wymienionych mysle nad roslinnym i molinezjami no ale w tak duzym akwarium trzymac tak małe rybcie malawi tez zajebiste jest no ale mam kupiony juz reduktor butle nie wiem zapodajcie jakies fotki akwa 240 w róznych biotopach czekam na podpowiedzi komu sie najbardziej co podoba w 240 co by pasowało myslałem tez nad tropheusami no ale nigdzie w mojej okolicy nikt nie choduje i sprzedaje zadnego rodzaju z gatunku malawi ani z tangi nie wiem juz sam co mam robic podoowiedzcie co wy sądzicie nad typ roslinne i z wgłęboii roslin pojawiaja sie black molly i zółte molinezje oraz jakies 20 sztuk gupików miałbym zamiar trzymac tez tam moją super zgrana rodzinke glonojadków dwa plecostomusy ok 10cm i 8 zrbojników w tym jeden samiec bo dwugi nie zyje bo pogryzł go pierwszy zapodajcie linki albo jakis projekt na szafke
Zapisane
bidzis004
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #4 : Marzec 15, 2006, 18:33:34 »

no fakt ze do malawi nie daje sie roslin nie podobaja mi sie zabardzo neonki wolałbym molinezje black mollky najchętniej kupiłbym jakies rybcie od chodowcy ze sląska z powyzszych wymienionych mysle nad roslinnym i molinezjami no ale w tak duzym akwarium trzymac tak małe rybcie malawi tez zajebiste jest no ale mam kupiony juz reduktor butle nie wiem zapodajcie jakies fotki akwa 240 w róznych biotopach czekam na podpowiedzi komu sie najbardziej co podoba w 240 co by pasowało myslałem tez nad tropheusami no ale nigdzie w mojej okolicy nikt nie choduje i sprzedaje zadnego rodzaju z gatunku malawi ani z tangi nie wiem juz sam co mam robic podoowiedzcie co wy sądzicie nad typ roslinne i z wgłęboii roslin pojawiaja sie black molly i zółte molinezje oraz jakies 20 sztuk gupików miałbym zamiar trzymac tez tam moją super zgrana rodzinke glonojadków dwa plecostomusy ok 10cm i 8 zrbojników w tym jeden samiec bo dwugi nie zyje bo pogryzł go pierwszy zapodajcie linki albo jakis projekt na szafke
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: