Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Akwarystyczne pogaduszki « 200 l - doradźcie abym głupot nie popełniła...
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: 200 l - doradźcie abym głupot nie popełniła...  (Przeczytany 18539 razy)
Esmi
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 520

Cave hominem


« Odpowiedz #60 : Październik 31, 2009, 20:12:05 »

Cytuj
  Istnieje jednak pewien problem dotyczący rybek....  Nie mogę znaleźć nigdzie  ich poza sklepami w zbiornikach których pływają trupki   Nie mam zamiaru przynieść pomoru do zbiornika. Szkoda tych rybek co już są.  Z tego powodu czekam cierpliwie aż nadarzy się okazja nabycia od kogoś haremiku zdrowych kakadu
Ja bym ci proponowała nie wpuszczać nowo kupionych rybci od razu do głównego zbiornika, tylko potrzymać je ze 3 tygodnie na kwarantannie w dodatkowym akwa kwarantannowym. Trochę z tym zachodu ale przynajmniej masz większą pewność, że nie zawleczesz czegoś do akwa. I może spróbuj w jakimś w miarę porządnym zoologu (bez trupków) zamówić rybcie specjalnie dla ciebie. Ja w ten sposób zamawiałam amanki, bo w moim grajdole normalnie w sklepie są nieosiągalne żadne krewetki. Gościu umówił się ze mną, że odbiorę je od razu jak wróci z giełdy żeby nie musiał ich wpuszczać do zbiorników. Ale to bardzo spoko sklepik z dobrze utrzymanymi zbiornikami, bez trupków. Może i ty tak spróbuj.
 
Zapisane

Jesteśmy zarozumiałymi ignorantami zapatrzonymi w swoje "człowieczeństwo", które zamiast otworzyć nam szerzej oczy na otaczający nas świat, przysłoniło je mgłą pychy.
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #61 : Październik 31, 2009, 20:49:56 »

Skoro Pysia postanowiła otworzyć temat w dziale nasze akwaria myślę, że ten wątek można zamknąć co by nie pisać w dwóch tematach o tym samym.
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
 
Skocz do: