Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: dekoracje  (Przeczytany 1930 razy)
hardkrok
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


« : Marzec 05, 2008, 18:40:50 »

 ???jakie polecacie dekoracje na akwa 100 l  pliss help!!! :-*z gury dzienki




HELP!!
Zapisane

prosze o pomoc
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #1 : Marzec 05, 2008, 18:50:50 »

rośliny, roślny , rośliny -tylko żywe i może jakiś korzeń , kokos ,kamienie -wiesz to zalerzy co ma tam plywać bo to co napisalam wyużej to do towarzyskiego się nada ale dla malawi to inne dekoracje raczej ,więc się zdecyduj cotam ma plywac
Zapisane

memozee
tańcząca z welonem
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 117



« Odpowiedz #2 : Marzec 05, 2008, 19:14:19 »

to zależy od charakteru zbiornika, inwencji twórczej i upodobań własciciela akwa Tongue
Zapisane

zbieram na szczęście, kto się dołoży? Wink

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #3 : Marzec 05, 2008, 19:18:15 »

to zależy od charakteru zbiornika, inwencji twórczej i upodobań własciciela akwa Tongue
niby tak ale pokierujmy trochę chlopaka bo nawsadza jakiś zamków , meczetów ,pierdzących nórków i sztuczniaków...
Zapisane

seboxx18
Zainteresowany
**
Wiadomości: 95


« Odpowiedz #4 : Marzec 05, 2008, 20:06:07 »

pierdzących nórków hehee ale mnie to ubawiło brawo ala
Zapisane
hardkrok
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #5 : Marzec 05, 2008, 20:23:07 »

jak narazie mam jedną roślinkę sztuczna i reszta same żywe ,2 zameczki malutkie i 1 skałka


a oczywiście ma to byc akwa toważyskie , .!


mam jeszcze pytanko o kotnik można jakoś zrobić jakąś klateczke na małę rybki bo na starym akwa miałem 6 narybków i wszystkie umarły  Cry czemu prosze też o to a stare akwa były same gupiki  akwa 50 l Cry
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2008, 20:50:24 wysłane przez hardkrok » Zapisane

prosze o pomoc
MALY05
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496



« Odpowiedz #6 : Marzec 05, 2008, 20:23:48 »

jak narazie mam jedną roślinkę sztuczna i resz ta same żywe ,2 zameczki malutkie i 1 skałka
daruj sobie te zameczki i sztuczne rośliny ...!
Zapisane

[45] [15] [4]
memozee
tańcząca z welonem
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 117



« Odpowiedz #7 : Marzec 05, 2008, 20:30:38 »

a jakie masz ryby?
na pewno pozbyłabym się tych zameczków i sztucznych roślin. Skoro masz już żywe rośliny, to zmiast skałki dodałabym jakiś korzeń, bo bardzo ładnie komponuje się z zielenią Smiley
Zapisane

zbieram na szczęście, kto się dołoży? Wink

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
hardkrok
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #8 : Marzec 05, 2008, 20:55:52 »

ryby : 12x neon innesa , 2x dianema długo wąsa ,4x gupik pawie ozcko 2x skalar diamętowy ,2x skalar zwykły , 3x kirysek pstry ,glonek 5cm , i to nararazie tyle a pszeczytajcie muj ostatni post mo g lelkko zmieniłem .!! plis  o  pomoc
Zapisane

prosze o pomoc
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #9 : Marzec 05, 2008, 22:16:11 »

jak narazie mam jedną roślinkę sztuczna i reszta same żywe ,2 zameczki malutkie i 1 skałka

no a nie mówilam!
Zapisane

hardkrok
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #10 : Marzec 05, 2008, 22:23:40 »

ale ale ale ale Ala nie rozpedzj sie zami i sztuczna jes już usunieta tak ja powiedział

memozee

na pewno pozbyłabym się tych zameczków i sztucznych roślin
Zapisane

prosze o pomoc
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #11 : Marzec 05, 2008, 23:41:54 »

???jakie polecacie dekoracje na akwa 100 l  pliss help!!! :-*z gury dzienki

rośliny, roślny , rośliny -tylko żywe i może jakiś korzeń , kokos ,kamienie -wiesz to zalerzy co ma tam plywać bo to co napisalam wyużej to do towarzyskiego się nada ale dla malawi to inne dekoracje raczej ,więc się zdecyduj cotam ma plywac

niby tak ale pokierujmy trochę chlopaka bo nawsadza jakiś zamków , meczetów ,pierdzących nórków i sztuczniaków...

jak narazie mam jedną roślinkę sztuczna i reszta same żywe ,2 zameczki malutkie i 1 skałka


a oczywiście ma to byc akwa toważyskie , .!


mam jeszcze pytanko o kotnik można jakoś zrobić jakąś klateczke na małę rybki bo na starym akwa miałem 6 narybków i wszystkie umarły  Cry czemu prosze też o to a stare akwa były same gupiki  akwa 50 l Cry

ryby : 12x neon innesa , 2x dianema długo wąsa ,4x gupik pawie ozcko 2x skalar diamętowy ,2x skalar zwykły , 3x kirysek pstry ,glonek 5cm , i to nararazie tyle a pszeczytajcie muj ostatni post mo g lelkko zmieniłem .!! plis  o  pomoc

ale ale ale ale Ala nie rozpedzj sie zami i sztuczna jes już usunieta tak ja powiedział

memozee

na pewno pozbyłabym się tych zameczków i sztucznych roślin


ORTOGRAFIA w tym temacie jest poniżej krytyki!

Bardzo proszę o zainstalowanie sobie przeglądarki Mozilla Firefox (automatycznie wbudowany moduł sprawdzania pisowni na bieżąco), używanie dużych liter na początku zdania i znaków przestankowych bo jak na razie to aż się niektóre Wasze posty bardzo ciężko czyta.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2008, 23:47:44 wysłane przez Emi » Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
Kicha
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 265


« Odpowiedz #12 : Marzec 08, 2008, 00:09:55 »

pozbądź się skalarów potrzebują akwa minimum 50 cm wysokiego glonek to pewnie zbrojnik niebieski musisz go oddać bo rośnie nawet do 50 cm długości jak będziesz miał dużo roślinek to i młodych gupika będziesz miał aż za dużo (wywal wszystko z akwa co sztuczne) ozdoby masz już napisane "korzenie, kamienie, kokosy" dodatkowo można pobawić się podłożem liśćmi i gałęziami ale to wyższa szkoła jazdy
Zapisane

W przygotowaniu 25 litrów... Ah szkoda tej 120...
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: