Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto podjada krewetki?  (Przeczytany 1168 razy)
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« : Czerwiec 13, 2010, 11:47:59 »

Zaskoczyła mnie dzisiaj małżonka. Dowiedziała się, że można spokojnie w akwarium trzymać krewetki i powiedziała: "hoduj, są pyszne".
Czy nie zdarzyły się Wam osoby patrzące łakomym okiem na krewetki czy wręcz podjadające?  Grin
Zapisane
Hubikopter
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1023


Moje skromne 620l 200x40x77


WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 13, 2010, 11:57:45 »

I tu nasuwa mi się pytanie: Czy krewetki słodkowodne nadają się do jedzenia, jeżeli tak to zakładam hodowlę jakichś dużych, bo je uwielbiam Grin. A tak na poważnie to jestem ciekaw czy jakieś krewetki słodkowodne nadają się do spożycia, są małe, ale takie Amano, Filtrujące może i by nie były najgorsze Grin. Swoją drogą jestem też ciekaw nazwy krewetek morskich, które spożywamy na codzień.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2010, 14:02:08 wysłane przez Hubikopter » Zapisane
dilayla
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 353



« Odpowiedz #2 : Czerwiec 13, 2010, 12:23:05 »

Kiedy hodowałam krewetki moją mamę ciągle korciło by je wrzucić na ruszt Cheesy
Zapisane

Jostein Gaard
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Agnus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1028


hydrozagadka


WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 13, 2010, 13:52:18 »

Jak wspomniałem w towarzystwie że w akwarium trzyma sie krewetki (karłowate, słodkowodne - tego już nie dosłyszano) to ekipa zaczęła snuć plany kolejnych imprez u mnie w chacie i zrazu posypały się przepisy przyrządzania krewetek. Jak usłyszałem że każdy przyjdzie z własną siatką do odłowu zniechęciło mnie to do organizowania spotkań u mnie Wink
Zapisane

Hubikopter
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1023


Moje skromne 620l 200x40x77


WWW
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 13, 2010, 14:07:19 »

Ja kiedyś u Dziadków wspomniałem, że w akwarium mam Tilapię, wtedy Ciocia zerwała się jaka to jest pyszna ryba i że nigdzie nie może jej dostać w sklepie, i czy nie mógłbym jej sprzedać jak podrośnie to zrobi zapiekaną z serem i nas zaprosi do siebie, ale że Tilapii jest tyle gatunków i to prawdopodobnie nie był TEN to już nie pomyślą Wink.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: